Kezdőoldal » Állatok » Kisemlősök » A Törpehörcsögömnek szeretnék...

A Törpehörcsögömnek szeretnék játszóteret csinálni! Láttam egy képet ahol medencéből volt és lavórból szeretnék csinálni szerintetek hogy csináljam, jó ötlet -e?

Figyelt kérdés
2012. jan. 28. 12:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik az ötlet
2012. jan. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De hogyan csináljam nem mekkora legyen ?? 1 hörim van
2012. jan. 28. 12:15
 3/6 anonim ***** válasza:

nem nem jó ötlet.. a hörcsögök nem szeretnek fürdeni...

inkább keríts el neki egy részt és oda rakj nagyon-nagyon sok WC -és háztartási törlő gurigát rakj be itatót etetőt, homokfürdőt és ÉLŐ lisztukacokat...azokat megkerei ... nagyon fogja élvezni... de a fürdés az állatkínzás

2012. jan. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem akartam bele vizet rakni csak abból nem tud kijönni :)
2012. jan. 28. 12:42
 5/6 anonim ***** válasza:

jahh

de ha játszóteret szeretnél neki akkor min,1 nm legyen

2012. jan. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha nincs benne víz, akkor jó ötlet. Lavórba belerakod, raksz neki sok WC-papír gurigát, kereket, és kisebb dobozkákat (papírból).Én még szoktam neki betenni nagyobb darab műanyag játékokat ( ne értsetek félre, imádja őket), mint pl. : kisszék, kisasztal, kiságy... Szeret rajtuk mászkálni.:) És ha akarod, illeszd egymásba a WC-papír gurigákat, hogy hosszabb legyen.Mindegyik hörcsög nagyon szereti.:-) Remélem segítettem.
2012. febr. 10. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!