Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan javítható a repedt...

Hogyan javítható a repedt akvárium?

Figyelt kérdés
Van egy kb. 25 literes akváriumom a pincében,garnélás akváriumot akartam belole csinálni,de fenéklapon van egy kb. 4 cm-es repedés.

2013. márc. 20. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:

Vágatsz egy üveglapot és ráragasztod a mostani lapra FBS-el

Egy kis tubus FBS 800 Ft, üveglap mittudomén, legyen 500Ft.


Viszont 2500 már tudnál venni egy másik új kis akváriumot. Nem biztos hogy érdemes foglalkozni vele.

2013. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vágass egy ugyanakkora üveglapot amekkora az alsó lap(pár millivel kisebbet) és majd ragaszd bele belülről fbs-el.
2013. márc. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
De ha van otthon neki fbs, meg valami üveglap, akkor érdemes. Amúgy nálunk az kis tubusos fbs 560Ft. Én is így csináltam meg az akváriumom, azzal a különbséggel, hogy nekem nagyon nagy repedés volt az alján és eddig már 2. éve megy gond nélkül :)
2013. márc. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat! Azért nem akarok másik akváriumot,mert ez passzol az állványba,amin a másik,nagyobb akvárium van.
2013. márc. 20. 18:27
 5/7 anonim ***** válasza:
De vegyél ugyan ekkorát!
2013. márc. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pendulum92 ***** válasza:
De ha meg tudja oldani kb 1500 ft-ból, miért venne újat 2500-ért? Ez a fránya fogyasztói társadalom. Ha megragasztja olyan tökéletes lesz, mint ha újat venne.
2013. márc. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 _.-Akv-._ ***** válasza:
Pendulum: Szebb, meg én egy új akváriumot szívesebben hagynék otthon magában mondjuk egy hétre, mint egy ilyen házilag összebarkácsoltat.
2013. márc. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!