Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Neki nincs egy kicsit túl...

Neki nincs egy kicsit túl zsúfolva az akváriuma?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=HJReMpxZPZE

meg úgy beszél mint aki be van lőve "DÓRAKÓR" , veliféra 84 literesbe ? jó én is tartottam 90 literesben veliféra párt mert igaz ,hogy brakkvizes meg kellene neki min 200 literes akvárium , de én nálam megélték 4 évet a legellenállóbb halaim voltak , de még ez mellet is van vagy 50 hal a 84 literesébe :D és még csodálkozik hogy darakort kaptak :D


2013. márc. 21. 15:10
 1/8 A kérdező kommentje:
én csak azt nem értem ,hogy ezt ,hogy takarítja ilyen szűrés mellet ? ezek a sok halak 1 hét alatt lekoszolják, én 90 literesem pár hallal koszolódik rendesen mindig porszívoznom kell pedig kettő 600l/h belső szűrőm van, bió... !
2013. márc. 21. 15:18
 2/8 anonim ***** válasza:
Mondja az elején hogy ma van az első magyar videója szóval szerintem külföldi vagy nem tudom! :)
2013. márc. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Roppant igényes videó lehet, szűk 4 másodpercet bírtam megnézni belőle. Többet nem ér az életemből az ilyen agyhalottak trollkodásai.
2013. márc. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
ezt nem trollkodásnak szánta :D
2013. márc. 21. 16:38
 5/8 anonim ***** válasza:

Attól még az lett.

Igazából hang nélkül is ugyanúgy ennyit bírtam volna végignézni belőle, hogy lehet valaki ennyire rehabos, hogy egy álló valamiről ne tudjon megcsinálni egy nézhető videót?! Katasztrófa, komolyan, teljesen taigetosz pozitív.

2013. márc. 21. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Nekem egy perc elég volt. Guppitenyészet... a csákó az amatőr szintet se éri el.
2013. márc. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Már nem azért, de nem pont akkor kellet volna levideóznia, amikor epilepsziás rohama volt...
2013. márc. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem akarok bántani senkit, egyszerűen csak nem nézem meg az ilyen videókat. Nem értem hogy ezt minek rakta fel youtube-ra.
2013. márc. 21. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!