Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van az a hungaroceles csempera...

Van az a hungaroceles csemperagasztós háttér. De ugye ezt az akváriumba szokták rakni. Hogy ne foglalja az akváriumban a helyet az jutott eszembe hogy megcsinálom és csak az akvárium mögé rakom. Mennyivel lesz így másabb?

Figyelt kérdés

#tgde
2013. márc. 23. 22:26
 1/5 Pendulum92 ***** válasza:

Van ilyen nagyon keskeny 3d-s háttér amit boltban lehet kapni. 3-4 ezer forint, és kb 3-4 cm vastag ha jól emlékszek. Keress rá. De ha ehhez ragaszkodsz, meg lehet csinálni, de nem lesz olyan látványos.


Én úgy csinálnám, hogy sziklaszerűen kivájnám, de csak ilyen kis vájatokat, magyarul ne legyenek kiugró részei, sima legyen, és hozzáragasztanám az akvárium hátuljához.

2013. márc. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Csináltam egy csemperagasztósat. Csak annyit, hogy egy hungarocell lapot öngyújtóval meg égettettem több helyen, hogy ragyás legyen, aztán rákentem csemperagasztót kb 3 rétegben, minden réteg közt egy napot száradt kb. Volt hogy a kályhára tettem száradni.

De nem rakhatom az akváriumba, mert megszívja magát vízzel és szerintem jön le róla a csemperagi. Nem oldódik fel, csak így málik le róla és van egy érdekes "sár" szaga is olyankor. Hát én inkább nem raktam be.



Vettem kb 5 ezer Ft körül egy gyári hátteret, ami max 2 centi vastag. Ezt használom.

2013. márc. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha mögé rakod akkor visszatükröződik az üveglap, és nem olyan szép úgy, de használható megoldás.
2013. márc. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mögé rakod változik a látvány (nálam sokkal sötétebb)illetve ha algásodik a hátsó üveg akkor zavaró egy kicsit hogy mögötte van. Egy tipp, ha egyszerű hátteret akarsz előbb próbáld ki ezt: fekete fólia, kádban meleg víz alatt összegyűröd, vagy mosógépben megjáratod pár percig, lényeg hogy kicsit gyűrött legyen, tedd az aksi mögé és le fogsz hidalni:)
2013. márc. 24. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

sziasztok.

köszi a választ.

2013. márc. 24. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!