Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintem nagyon kicsi a...

Szerintem nagyon kicsi a kerti tavam szerintetek mekkora lenne az ideális? Szeretném bővíteni de mekkorára?

Figyelt kérdés
Most úgy 3.5x7 méteres 1.7 mély.
2013. márc. 24. 14:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem annyira nem kicsi, még a teleltetéshez is elég mély.


Aranyhalaknak jó.

2013. márc. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kicsi, de ha mégis annak érzed szerintem 4m x 10m x 1,7(ez elegendő, nincs sok értelme mélyebbet csinálni). Vagy csinálhatnál egy sekélyebb 40-50 centi mély részt, amit elkülönítesz, és teszel bele nyáron trópusi halakat, amit ősszel beviszel majd egy akváriumba, és akár el is adhatod, irtó sokat nőnek ezek egy tóban.
2013. márc. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én arra gondoltam hogy 1 méterrel megnyújtom ami csak 30cm-er mély lenne ívóhelynek.Mert tavaly csináltam a tavat és kevés a szaporulat .Alig lett 40-50db koi aranyhal meg koi kárász összesen .Igaz csak egy pár halat raktam még bele.
2013. márc. 24. 15:35
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja ez is jó ötlet, biztos szép :)
2013. márc. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!