Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyenen lenne az ideális...

Milyenen lenne az ideális kicsi autó nekem?

Figyelt kérdés

Szeretnék keresni és találni is egy nekem megfelelő autót Opel Corsa,Fiat Seicento,vagy valamilyen más is jó kb 1994-2002 es évjáratban max 350-400.000 ft ig.Ha valaki tudna segíteni keresni nagyon hálás lennék. Már sok helyen néztem,de sikertelenül.Veszprém-Somogy-Fejér megyékben

21éves lány


2009. máj. 12. 15:34
 1/9 A kérdező kommentje:
Milyen (en) nélkül
2009. máj. 12. 15:34
 2/9 A kérdező kommentje:
Sok helyen néztem már a hasznaltauton is de oda nem lehet beírni megyéket,meg egy csomót külföldi papírokkal ad ki és az nem jó. Nem értem
2009. máj. 12. 15:36
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 1994-es corsám van, nagyon olcsón jutottam hozzá, de átírással együtt sztem így is kicsit több volt, mint 400. Tehát 2000 feletti vagy akörüli évjáratról ne is álmodj, mert az sokkal többe kerül...

Nézegesd a helyi hirdetési újságokat is, kérdezz körül az ismerősök között, hátha tud valaki.

2009. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azt is vedd figyelembe, hogy az átiratás, meg a biztosítás nagyon drága úgyhogy azt is számold bele.
2009. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Azért ad ki külföldi papírosokat mert ilyen árban ilyen évjáratos autót rendes papírral nem, vagy csak nagyon lezúzottat kapsz.
2009. máj. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Rengeteg Renault Twingo-t tudsz venni 300-400 ezer között, 94-96-os évjáratokban. Javaslom Neked ezt a típust.
2009. máj. 12. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
szerintem a suzuki swift is jó autó csak az idősek már rohadnak itt ott
2009. máj. 12. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Az előttem szóló Suzukit emlegetett. Egyezik a véleményem. Az 1000-es Suzi kis autó - mármint a motor - így aztán keveset is fogyaszt. Nem hátrány, hogy a gyógyszertárba is lehet hozzá alkatrészt kapni és nem drágán. Ezen kívül bontják is. Nekünk 2 db 1,3-as van. A világ legjobb autói. Nézz körül a neten, nagyon sok kocsi van. És el kell menni több helyre, mire egy jót ki tudsz fogni. Sok szerencsét!
2009. máj. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Fiat Punto.


Viszont 300-400 ezerért 2002es autót nem fogsz kapni.

Ajánlom én is a Suzukit.Ismerősőm vett egyet és nincs vele semmi baja. Megbízható kis autó. Első autónak nem is érdemes nagy autót venni.

Kis autó még a Peugeot 106 is de sokan szídják a francia kocsikat a drága alkatrész és az elektronika miatt.

2009. máj. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!