Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kibírná az akvárium, vagy ez...

Kibírná az akvárium, vagy ez már menthetetlen?

Figyelt kérdés
Vettem egy 54 literes akvárium szettet, de másfél heti használat után özönleni belőle a víz. :( Visszavittem az akváriumot, megnézték és azt mondták, hogy rossz a ragasztása az akváriumnak. A sérült részt újra ragasztották, de a többi részét nem. Így azonban nem mertem megint beindítani, mert elég gyengének néz ki a másik oldal is, ezért nem szeretnék kockáztatni, hogy újjabb baleset történjen. Az lenne a kérdésem, hogy ha vennék élvédőket és ráragasztanám, biztonságosabb lenne-e az akvárium, vagy inkább jobban járnék, ha másikat vennék másik helyről?
2013. márc. 24. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Élvédővel semmit nem érsz. Újra kell ragasztani. Ezt te is megteheted, belülről kihúzhatod, az is ér valamit. De ha már garanciázták, kötelesek lettek volna azt is megragasztani, miért vettétek újra át?
2013. márc. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Pedig az ötlet jó. Műanyag élvédő vastagon fbs-el résmentesen felragasztva tuti hogy megfogná. Csak elég ramatyul nézne ki. Azért nem ajánlom, mert itt a tömítés a lényeg. Viszont ha van kézügyességed, és üvegvágód, akkor csináltathatnál 2 centi széles üvegcsíkokat, amiket otthon szépen méretre vágnál, majd egymást fedve az akvárium belső éleire ragaszthatnál. Természetesen ezt is FBs el. Az már tuti lenne.
2013. márc. 24. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azért vettük át, mert bár én mondtam, hogy jobb lenne az akváriumot újraragasztani, győzkődött az eladó, hogy a másik oldallal

nincs gond, jó az úgy, ahogy van, holott előtte még azt mondta, hogy ilyen rossz ragasztást se ő, se a férje nem láttak. Elintézte annyival a dolgot, hogy a többi akváriumok is ilyen fekete ragasztóval van elkészítve.

2013. márc. 24. 20:28
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsot! Az a helyzet, hogy se üvegvágóm, se kézügyességem nincs, most így hirtelen nem is tudok senkit, aki segíthetne nekem. Gondolom az üvegessel megcsináltatni nem éri meg, abból az árból már új akváriumot lehetne venni. :(
2013. márc. 24. 20:40
 5/6 anonim ***** válasza:
Végighúzod belülről az éleit FBS-el, aztán az ujjaddal végigsimítod. Ha nagyon ronda lesz, akkor ráraksz egy élvédőt ami eltakarja.
2013. márc. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. márc. 27. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!