Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Rákkal kapcsolatos kérdés?

_.-Akv-._ kérdése:

Rákkal kapcsolatos kérdés?

Figyelt kérdés

Lett véletlenül egy ilyen kis rákom. (Vettem jávaimohát, és rákapaszkodott, aztán itthon vettem észre, hogy mikor kivettem a jávaimohát, mozog a zacskó alján egy kis rákocska)

Videó:

http://www.youtube.com/watch?v=qOF9KCje_dw&feature=youtu.be

Ő tartható halakkal, vagy mi legyen a sorsa?



2013. márc. 28. 15:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ő törpe tarisznyarák, kell neki száraz rész, mert ha nincs 3 hét múlva megfullad. Nála kisebb halakat levadássza Szerintem inkább vidd vissza, vagy csinálj neki egy külön aksit.


[link]

2013. márc. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Törpe tarisznyaráknak néz ki, de inkább csekkold le a képek alapján:

[link]


Szerintem is vidd vissza, mert így nem leszel népszerű a boltban, pláne ha tudják, hogy te vihetted el, még ha nem direkt is (hiszen ez az ő hibájuk.... nem nagy értékű amúgy 800-1400 Ft közötti). Persze ha nem mész oda már vissza, és van másik bolt, vagy esetleg 10 imával leküzdötted a lelki akadályokat, akkor...... (:


Ha esetleg megtartod:


[link]

"Akvaterrárium való neki, de minimum szükségük lesz nagy kőre, vagy fára, amin kimászhatnak a vízből és kényelmesen üldögéhetnek a tetején. Ne legyen tele töltve a tartály vízzel, mert úgy kb 3 hét alatt megfulladnak. Szeretnek kint üldögélni, kint mászkálni és napozni is. Ha a száraz részre is rakunk homokot, abba is elássák magukat néha."

2013. márc. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Cerberosz ***** válasza:
De mázlid van :P
2013. márc. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csinálhatod azt is, hogy beraksz egy 50 centis fűzfaágat ferdén, azon felmászik. A víz tetejére pedig dobálsz hungarocell lapokat. Arra ki tud ülni tutajozni, ha jobb nincs :)
2013. márc. 29. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Bántotta az ancimat, úgyhogy meg is indult a kihalászása, az anci a kedvencem :D

2013. márc. 29. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!