Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Elevenszülő díszhal tenyésztés...

Elevenszülő díszhal tenyésztés otthon? (többi lent)

Figyelt kérdés
Édesvízi elevenszülő halak tenyésztésébe szeretnék belevágni mi a teendőm mik az elő lépések na két akváriumom egy 54 literes és egy 72 literes.Amikre gondoltam halak az a black molly és a guppi és a betta lenne.Szerintetek érdemes belevágni ilyenbe?Ha igen ti hogyan csinálnátok?
2013. márc. 28. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:

érdemes de a feltételeid nagyon kevesek...ezekkel az aksikkal max csak szaporítani tudod őket, de tenyészteni esélytelen...előbb olvasgass a témában szerintem...


off: a betta nem elevenszülő, a mollynak nevetségesen kevés a 72 liter, a guppik pedig senkinek nem kellenek...

2013. márc. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Tenyészteni?:)

Ahhoz nem 2 akvárium kell, hanem 2 szoba tele akváriummal. :D


Szaporítani tudod, de miután azt mindenki más is tudja, (tekintve hogy maguktól szaporodnak) így túl sok értelme nincs a dolognak.

Nem lenne sok esélyed eladni őket.

2013. márc. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ! Nem nagyon találtam ilyen oldalakat ezért írtam ide!Tudnál küldeni valamilyen jó olvasnivalót erről a témáról?Szerinted milyen fajt érdemes akkor tenyészteni?
2013. márc. 28. 17:22
 4/5 anonim ***** válasza:

Amit nehéz szaporítani, és van rá kereslet.

Nem árt tartani pl az akvarista.hu-n egy piackutatást.

Régebben pl egész jó kereslet volt különböző apistogramma fajokra.

2013. márc. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én inkább a betta felé hajlok!

Az 54 literesbe meg tudnám oldani?

2013. márc. 28. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!