Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Valaki nem akar csinálni...

Simon Márk1999 kérdése:

Valaki nem akar csinálni videót nekem akvárium berendezéséről?

Figyelt kérdés

2013. márc. 28. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez nehéz ügy lenne, van több akvárium típus sügeres, társas, növényes,tengeri stb, meg van egy pénztárca, egy 100 literes akvárium lehet 50.000 ft, és mondjuk egy ADA 1.000.000ft.

Tehát sok a változó ezért lenne nehéz ügy.

2013. márc. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tengeriről csinálhatok, de az neked nem jó. Édesvizit most nem rendezek be.
2013. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Meg igazából sokáig tart berendezni, nem is tudnám levideózni, hát nem 5 perc, hanem több nap.
2013. márc. 28. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Csak annyi fentebb csak arra akartam utalni hogy például valaki csinál egy videót az összebarkácsolt akváriumáról ami neked nem biztos hogy tetszik. Lehet olyan is hogy valaki a legdrágább eszközöket használja fel az meg viszont sok pénz, például én se költenék annyit rá, a High end hangzásra viszont annál többet, ezért mondják "nem vagyunk egyformák" az akváriumban pont az a lényeg hogy egyedi, nincs két egyforma.
2013. márc. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
nem is akartam hogy úgyanúgy nézzen ki csak azért itt vannak profik és meg szeretném nézni hogy ki hogy csinálná meg és én sokat tudnék tanulni belőle
2013. márc. 28. 21:10
 6/7 anonim ***** válasza:

De szerintem vannak neten ilyen videók. Nem néztem bele, de válogass, hátha van itt olyan, ami neked érdekes lehet:

http://www.youtube.com/results?search_query=nano+aquarium&oq..

2013. márc. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pl ez is itt 09:26-nál, csak beletekertem. Ott van a kezében a csipesz, de nem azzal ültet, mert azzal marha nehéz. Kézzel sokkal könnyebb :)

http://www.youtube.com/watch?v=AwafO_enDR4

2013. márc. 28. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!