Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mikor látom majd a kis garnélá...

Mikor látom majd a kis garnélákat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Most keltek ki a petékből a kis garnélák.


Pontosan úgy történt,hogy láttam,a garnélám hasába kevesebb pete van.Azután meg láttam egy kis garnélát.Gondolom több is kikelt,csak olyan picik és átlátszóak hogy nem veszem észre.Mikor lesznek olyan nagyok hogy lássam őket?Mikor "bújnak elő"?



#garnéla #nagyok #kikeltek
2013. márc. 30. 20:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Egy hónap alatt nő olyan 3-4 milimétert.
2013. márc. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Dioxyde ***** válasza:
Milyen garnéla?Lehet megeszi egymást erre figyelj.
2013. márc. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Van 2 db tigris garnélám,2 db sakurám,és most neocaridina heteropoda (vadas színben) született.Tényleg megeszik egymást?jaj ne..nehogy a tigris vagy a sakura felfalja a kicsiket.
2013. márc. 30. 21:51
 4/20 anonim ***** válasza:
dehogy eszik.
2013. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Én is kizártnak tartom hogy megegyék őket,hiszen ALGAEVŐK.De azóta egyet se láttam,pedig átkutattam az akvit.Hable,neked már volt ilyen,hogy nem vetted észre őket?
2013. márc. 30. 22:13
 6/20 anonim ***** válasza:
persze
2013. márc. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Hable,neked milyen garniid vannak?Vegyesen is vannak együtt?Most megkönnyebbültem,hogy neked is volt már olyan eset,hogy nem vetted észre őket.Azután nyilván meglettek ugye.?
2013. márc. 30. 22:18
 8/20 Dioxyde ***** válasza:
Miért ne ennék meg egymást? A kisebbeket letudják vadászni ...nálam márványrákok vannak azok is kannibálok.
2013. márc. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Dioxyde ***** válasza:
Volt üveg garnélám is azoknál is eltűntek a kicsik .
2013. márc. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 Dioxyde ***** válasza:
De ha hülyeséget mondtam akkor bocsánat ilyen garnéláim nem voltak még. Nálam márvány rák meg üveg garnéla volt ami szaporodott.
2013. márc. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!