Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Tubifexről infót tudnátok irni?

Tubifexről infót tudnátok irni?

Figyelt kérdés

hogyan kell tárolni,mennyi ideig él,hogyan adjam a halaknak,biztonságos-e stb.


valami infókat légyszi,ha tudtok irjátok le,hogy amiután megvettem,mit kell csinálni vele pl. kell-e etetni,meg stb.



2013. ápr. 2. 07:03
 1/3 Kormány Roland válasza:
Szia etetni nem kell őket hanem minden nap át kell őket mosni sűrű szűrővel és hűtőben tárolni ami elhal az a víz tetején lesz az kidobandó lehetőleg jó alaposan mozsd át mindíg friss víz legyen rajtuk feltétlen! Fontos csak annyit adj a halacskáknak amennyit el is fogyasztanak mert beszennyezi a vizet!!! Napi 1X mondjuk 2-3 naponta! a mennyiség adagolása a halacskák db.- számától függ! Mint tudod bizonyára ezek gyűrűs férgek és a csatornában érzik jól magukat onnan táplálkoznak főként szennyvíz tározók kiömlöinél lehet őket találni én tartottam is őket de jól szellőző helyen kell ha esetleg ilyet szeretnél írj szívesen leírom hogyan is működik ez
2013. ápr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én befőttesüvegben tárolom (hűtőben kell), és naponta 2x átmosom. Hideg vizet engedsz az üvegbe, megvárod, hogy a kukacok visszasüllyedjenek, és leöntöd a vizet. Ezt minden alkalommal párszor megcsinálod, és annyi.

Kb. 1 hétig lehet őket így tárolni, etetni nem kell.

A halaknak úgy add, hogy lehetőleg csak pár darabot egyszerre, mert ha nem eszik meg, és a tubi lesüllyed a talajba, akkor azonnal befúrja magát, és eléggé el tud szaporodni.

2013. ápr. 2. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Roland le tudnád akkor irni azt amit mondtál?

második válaszoló!ha akarom szaporitani,akkor az jó,ha hagyom lesüllyedni?

Amúgy neonoknak és guppiknak élve,nagy darabokban,vagy feldarabolva adjam?

2013. ápr. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!