Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mivel jelzi a guppy, hogy...

Anolisz kérdése:

Mivel jelzi a guppy, hogy lassan szülni fog?

Figyelt kérdés
Guppy nőstényeket vásároltam és elég nagy a hasuk. Külön akarom őket tenni ilyen szülő dobozba amiben a kishalakat amint megszületnek elszeparálódnak az anyjuktól. Nem akarom, hogy sokat legyen benne. Mikor tudom, hogy lassan már itt az idő a külön választásra?? Hallottam olyat, hogy fekete lesz a hasa vége nos az egyiknek már olyan akkor az mehet külön?

2013. ápr. 2. 13:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez így igaz, az már mehet külön.Nekem is guppik vannak, de nincs "szülő dobozom".Sok a növényem, van gömbmohám, bújkálóm, el tudnak bújni, így természetes kiválasztódás miatt a nagyrésze túléli.
2013. ápr. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De ez elég fura mert az egyiknek pici a hasa (aránylag) de fekete a másiknak meg hatalmas de még semmi. Szóval akkor a fekete hasú mehet már ki és a másik?? Az lehet, hogy annak sose lesz fekete mert elég világos guppy iylen arany színű.
2013. ápr. 2. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!