Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hogy érzi magát a 36 hét...

Ki hogy érzi magát a 36 hét elején? én úgy érzem hogy lassan szülni fogok. Minél többen írjatok légyszi

Figyelt kérdés

Sziasztok!

a kérdésem tényleg csak ennyi hogy ki hogy érzi magát a 36 hét elején,mert én már eléggé oda vagyok.éjjel arra keltem hogy nagyon fáj a derekam mint amikor bajozni készülök.Csütörtök óta sűrű de rendszertelen keményedéseim vannak,néha pedig úgy belenyilal alul hogy mozdulni se tudok.Na meg persze ment a hasam.szóval ti hogy vagytok?aki már túl van ezen esetleg meg is szült az is írjon egyen szíves.köszi


2013. jan. 6. 15:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, aztán 41 hétre szültem végül. Az utolsó hónap már erről szól, a méh készül és gyakorlatozik. Hacsak nincs komolyabb tünet,szerintem ezek csak jóslófájások... Hidd el, az igazi fájások tényleg fájnak, nem egyszerű keményedésről van szó. Második babámat várom, 31. hetet töltöm holnap, de már hetek óta keményedek többször is naponta. De tudom, ez még nem komoly tünet, mert a lányommal is így volt anno. Akkor Mg-ot szedettek velem a keményedéseim miatt, most viszont csak elvétve szedem, mert szerintem azért hordtam túl az elsőt.

Kitartás! :)

2013. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem a 34.hettol josloim voltak neha eleg erosek majd napokig semmi. 36.het elejen ket napig elegge erosen voltak, plusz leszallt a hasam. 36+5.napon ejjel varatlanul elfolyt a magzatviz es megszultem. Tokeletes kisfiam szuletett, most 1 honapos es mar behozta a lemaradasat. Nem lett koraszulott mert tobb volt mint 2,5 kg. Jo babavarast!
2013. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

36+5 vagyok. Aludni nem jó, oldalt nem tudok, mert ha átfordulok, fáj a hasam. Ülni nem jó, mert a gyomrom összenyomódik. Menni nem jó, mert pár perc után olyan, mintha le akarna esni a hasam. Szóval semmi nem jó, csak félig ülő-fekvő helyzetben heverészni. :DD

Nekem is néha keményedik. Meg a hasmenés is megvan, gyomorsavam is néha nagyon marja a nyelőcsövem, az orrom éjjel be van dugulva.

Hát így ennyi. Egyébként minden ok. :D

2013. jan. 6. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!