Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért ijed meg a tükörtől a...

Miért ijed meg a tükörtől a bettám?

Figyelt kérdés
A helyével minden rendben van, normálisan tartom,és a múltkor kíváncsiságból odatartottam az üveghez egy tükröt amire ő megrémült és elbújt. Nagyon soká volt csak hajlandó előjönni. Úgy tudtam ezek agresszív bátor halak, akkor ő most beteg és azért félős?

2013. ápr. 3. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért lenne beteg? Az én bettám meg mindig bújkál. Akkor, ezekszerint ő is beteg lenne? Mert szerintem nem. Vannak félős betták is..
2013. ápr. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdeztem mert volt ahol azt írták hogy ha egészséges akkor nem félős és nem bújkál. De köszönöm szépen picit azért megnyugodtam:)
2013. ápr. 3. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:

Azért ne add fel, néha próbálkozzál vele.

Fölöslegesen nem kell stresszelni, de egy kicsit ingergazdagabb környezet csak jót tesz neki. Lehet pár alkalom után rákap a dologra. De akkor se vidd túlzásba, mert ez akkor is megerőltető számára!

2013. ápr. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 izomszörp ***** válasza:

Gondolom egyedül van és nem találkozott más halakkal.

Ha hímed van akkor feszítenie kellett volna, úgy értem hogy kopoltyú emelés és úszók kifeszítése, nőstények a félősebbek.

Nem beteg, tényleg vannak félénkebb betták, attól függ milyen fajta :)

2013. ápr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!