Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Egy ekkora méretű akvárium...

Egy ekkora méretű akvárium kicsi 2 aranyhalnak, ugye?

Figyelt kérdés

[link]

Ma anyám hazaállított 2 aranyhallal, és belerakta egy ilyen "akváriumba", mert a nagyobbik eltörött. Szerintem ez nagyon kicsi lesz nekik, főleg ha majd megnőnek. Már szóltam neki, de szerinte nagyon jó ez így nekik. De nekem meg rossz nézni, ahogy a hal kettőt csap az uszonyával, és már a falnál van...



2013. ápr. 11. 18:54
1 2
 1/11 kzs ***** válasza:

Az nem kifejezés hogy kicsi.

Aranyhalnak abszolút nem való.

2013. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
58%
Ez nagyon kicsi minimum 150l kell nekik!
2013. ápr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 YourDestiny ***** válasza:

Ez minden halnak kicsi. 2 aranyhalnak 150 liter az alsó határ. Mutasd meg neki ezt:


[link]


Felnőtt ember létére halakat kínozni, hát szép.

2013. ápr. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Elmondtam neki, hogy minimum 200 literes akvárium kéne nekik, és hogy állatkínzás amit csinál. Ezt a választ kaptam: dehogy szenvednek, uszikálnak!

Annyit tudtam elérni, hogy körbekérdezi a kollégáit, hogy van-e valakinek nagyobb méretű akváriuma, ahova beférnek. Ahogy ismerem, megkérdez majd körülbelül 3 embert, akiknek valószínű, hogy nem lesz... Visszavinni már nem lehet a boltba, ugye? Borzasztó lesz látni őket abban a kis "dobozban", ha nálunk maradnak. :(

2013. ápr. 11. 19:33
 5/11 A kérdező kommentje:
Illetve hát 150, mindegy...
2013. ápr. 11. 19:33
 6/11 anonim ***** válasza:

nyugi, ha ebben maradnak úgyse sokáig fogod látni őket szenvedni abban a kis dobozban...valszeg max pár hónap és megdöglik mindkettő...


érdekes módon én anyukám fel tudja fogni, hogy egy aranyhalnak nagy hely kell ahhoz, hogy boldogan élhessen...nem értem te anyud ezen mit nem ért meg, pedig én anyum se mai tyúk ugyanis 50+os anyukáról beszélek...

2013. ápr. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Már komolyan bőgök hogy hogy lehet ilyen. Leültem vele beszélni, hogy miért ilyen önző, de csak azt a választ kaptam, hogy NEKI ez így jó, jó lesz a halaknak abban az akváriumban, meg "dehogy" szenvednek, ne mondjam már ezt... Fel se fogja... Ő is 50 éves amúgy.
2013. ápr. 11. 20:16
 8/11 anonim ***** válasza:
hát részvétem. de ha megnyugtat, akkor tényleg nem fognak évekig szenvedni mert jó ha pár hétnél tovább húzzák...
2013. ápr. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 _.-Akv-._ ***** válasza:
Ezt a kérdést mutasd meg neki, csak hinni fog ennyi embernek, ráadásul olyanoknak akik ÉRTENEK HOZZÁ, és nem a kollégái.
2013. ápr. 11. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez az aranyhalas cucc egy filmes marhaság, ha anno a sikerfilmekben koi ponty lett volna a diszlet egy gömb aksiban akkor most 20kilós pontyok lennének betömködve egy nano akváriumba, de mivel egy tóba való aranyhalat tettek bele ezért most azt tömködik a népek a nanoba, ha spielberg a meduzzáról csinál horrort akkor most az lenne az esküdt ellenség de mivel a cápáról csinált így most a cápa az.
2013. ápr. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!