Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért éhesek állandóan a halaim?

Miért éhesek állandóan a halaim?

Figyelt kérdés
A halaim folyamatosan ennének,akárhányszor elmegyek az akvárium mellett,kunyerálnak.Mind odaúsznak a sarokba ahol enni szoktak,pedig naponta 3-szor esznek.Szárított szúnyoglárvát,növényi eleséget,és fagyasztottat is kapnak.És van olyan is,ami lesüllyed az aljára,azt Öcsém haverjától kaptam mert Ő halakat tenyészt,és azzal etet.Rossz lehet az eleség?Mit adjak még nekik?

2013. ápr. 11. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Milyen halaid vannak, és pontosan mit adsz nekik fagyasztva?

Kevesebb, mint 1 perc alatt eszik meg?

2013. ápr. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Guppi,főlek ők esznek a legtöbbet,Mikiegér platti,Fekete tetra,Páncélosharcsa.Vörös szúnyoglárvát vettem nekik,egyből megeszik amit kapnak,ami lesüllyed arra rácspnak a harcsák.Azért kérek tanácsot tőletek,mert kedden mennék megint fagyasztott kaját venni nekik,milyet vegyek?
2013. ápr. 11. 20:42
 3/8 anonim ***** válasza:

hát a harcsának sipurlina-tabletta, forrázott zöldségek.

guppi etetésében nem vagyok, otthon, de google a barátod, vagy itt is kérdezhetsz. :)

2013. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:
Én még soha nem láttam olyan akváriumi halat, ami ne lett volna éhes. Ez náluk ilyen kényszeres ösztön, akkor is kunyerálnak, ha majd kidurrannak a kajától.
2013. ápr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ez igaz lehet,mert a guppijaim majd kidurrannak,de a többi hal nem kövér.
2013. ápr. 11. 21:02
 6/8 YourDestiny ***** válasza:
Teljesen természetes dolog, ugyanis a halaknak tudtommal nincs éhségérzetük. Egyszer etess, már a kettő is túl sok lehet, nemhogy napi három alkalom.
2013. ápr. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én napi kétszer etetek.


reggel fagyi kaja de az is kétféléből, az egyik fixen vörös cyclops a másik pedig a napi menü.


este pedig kapják a spirulinát. 2 sera spirulina tabletta, azaz 4*1/2 a napi adagjuk. kevesebbet nem adok mert akkor veszekednek a kis féltékenyek, többet se kapnak mert akkor maradék is keletkezik :)


mindig annyit kapnak amennyit szemmel láthatóan élvezettel megesznek, ha szoktad figyelni őket akkor tudod, hogy azért simán látni rajtuk, hogy mikor elég a kaja :)

2013. ápr. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Enyémek is mindig kunyerálnak.
2013. ápr. 11. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!