Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi kell egy újabb fénycső...

Pendulum92 kérdése:

Mi kell egy újabb fénycső beszereléséhez?

Figyelt kérdés
Ha szeretném bővíteni a gyári tetős világításom, mik kellének? Nem a vízalattira gondolok.
2013. ápr. 15. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Ezt régebben írtam valakinek:


ha plusz csövet akarsz akkor legegyszerűbb ha fogod a fedelet beviszed egy villamossági boltba ahol árulnak akvarisztikai cuccokat, megnézitek hogy fér be még egy cső, ha befér, kell elektronikus előtét 2000ft, vízhatlan foglalat 2db 2000 ft, merev vezeték 200ft, hálózati kábel kapcsoló 1000 ft,osram 865 dayligh 6500kelvin 800ft,

összesen kb 6000ft ez a t8-15w ára, nyilván boltonként változó, ha megkéred őket lehet be is rakják neked.


A kellék felsorolásba az van amit én tettem be, nyilván ez egyénre szabott dolog.

2013. ápr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 YourDestiny ***** válasza:
Elektronikus előtét, 2 db foglalat (ha nincs üvegtető, akkor páramentes), kábelek, fénycső.
2013. ápr. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2013. ápr. 15. 14:06
 4/7 A kérdező kommentje:
A vízalatti fénycsövek is jók lehetnek kiegészítésnek? Mert ár/érték arányban akkor azok jobbak.(már ha a watt számot nézem)
2013. ápr. 15. 16:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom azokra nincs garancia, nem tudom meddig bírják, engem biztos zavarna ha világítana az aljzaton, a fedélbe beragasztva vagy valami kő rakás mögött világit úgy jó lehet csak úgy meg kérdés hogy mit ér a növényeknek. Én dekorációs célon kívül 2ft-ot nem adnák érte. Dekoráción kívül jó egyáltalán valamire a fénye?
2013. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Úgy tudom rendes, akvarisztikai fénycső, tehát 6500k-s. Én az 50 centiset néztem ki, az 9 wattos. Azért van valami ereje annak is. Tetőbe beragasztva, fényterelővel jó is lehetne, de sajnos nem találok boltokban, neten lehetne rendelni, de sajnálok kiadni 2000 ft-ot csak a szállításért.
2013. ápr. 15. 18:51
 7/7 A kérdező kommentje:
Lehet egy kis gyüjtögetés után berakok még egyet előtéttel stb. mivel szokták mondani, hogy olcsó húsnak híg a leve.
2013. ápr. 15. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!