Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogy lehet ezt a halat boldogg...

Hogy lehet ezt a halat boldoggá tenni?

Figyelt kérdés

Ezek nem az én videóim, csak nálam is van egy ilyen gobiodon histrio, ami mindig morcos:

http://www.youtube.com/watch?v=JatyL7QRpV0


Meg van egy ilyen sárga Gobiodon okinawae, ami mindig mosolyog: http://www.youtube.com/watch?v=AMbhcXkf9A8


Hogy lehetne megcsinálni, hogy a morcos géb jókedvű legyen? Már idegesít. Meg egyébként a kis sárgát mindig elzavarja, ha odamegy mellé. Ez olyan hülye.



2013. ápr. 15. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát az ilyen természetű élőlényekkel nem lehet mit kezdeni.

Lehet, hogy meg akarja vakarni a fejét, és emiatt flegma.

2013. ápr. 15. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

hmmm...nem lehet, hogy valamiért unatkozik? én se vagyok túl boldog ha szétunom a búrám :)


esetleg lehet nem tetszik neki a társa.


több ötletem hirtelen nincs :S

2013. ápr. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
A kék azért morcos, mert ő a Tunyacsáp, a sárga meg a Spongyabob. Vegyél valami rózsaszín gobit is, mert kell egy Patrick.
2013. ápr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Ez a hülye géb 2 hete még a nagyobb akváriumba volt a többi egyéb halakkal együtt, de ott meg elbújt és csak éjjel jött ki az akvárium sarkához és itt dekkolt mellettem. De azt gondoltam jobb lesz neki ha nem azokkal a halakkal van, mert nappal úgy láttam fél tőlük, gondoltam azért bújkál.


Úgyhogy külön tettem a másik helyre, és vettem mellé ezt a kis sárgát. A sárgától nem fél, és ő mene is hozzá barátkozni, de ez elzavarja. Nem szereti. Látom rajta mindig hogy mérges.


Nem tudom mi legyen vele, mert ennek a gébnek semmi se jó.

Van ilyen sinulária vacak, amibe belemegy, és ott egyedül elvan benne, de ott se látom jókedvűnek. Lehet, hogy csak a szája olyan, de mindig lefelé áll és csúnyán néz :D

2013. ápr. 15. 23:43
 5/10 A kérdező kommentje:
hát tényleg olyan mint Tunyacsáp
2013. ápr. 15. 23:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Az is lehet, hogy unatkozik, de mitől nem unatkozna? Végülis amikor a kis sárga odamegy hozzá, és őt elzavarja, akkor épp nem unatkozik. De egybéként 2db sinulária van, és a morcos az néha felváltva foglalja el mind a kettőt, a kicsi sárga meg mindig csak abba mehet bele, amibe a másik épp nincs ott. De az simán átmegy máshova, azt nem érdekli hogy a morcos az minden helyet kisajátít magának. Van mikor a sárga a lapanemonákon fekszik, meg ő szokott sokat kint úszkálni is, ő sokkal élénkebb, és aranyosabb.
2013. ápr. 15. 23:51
 7/10 A kérdező kommentje:

Itt egy kép róluk: [link]

A kicsi mindig próbálkozik közeledni a nagyhoz, de az pár perc mulva elzavarja.

2013. ápr. 16. 01:43
 8/10 anonim ***** válasza:
tényleg morcos feje van...fura....a másik is géb de mégis vidám :O nemtom mi lehet...lehet szerelmi bánat is :D nagyon furcsa. tudtam, hogy a halakon is látni ha rossz a kedvük na de ennyire rossz kedvűNEK TŰNŐ halat tényleg nehéz találni. de tényleg lehet, hogy csak a szája áll ilyen furin...
2013. ápr. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
jé ezeknek a halaknak van arc kifejezésük ? :D
2013. ápr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
ja, de mindig ugyanilyen :)
2013. ápr. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!