Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lesz valami baja az aranyhalna...

Lesz valami baja az aranyhalnak 60l-ben? (kb 15cm-es a hal)

Figyelt kérdés
A 200l-essel történt egy kis baleset, így ideiglenes át kellett tennem a 60l-esbe, amiben amúgy dániók vannak és pontylazac. A szűrése jó, a hőmérséklet ideális. Mennyi ideig nem lesz semmi baja benne? (nem tudom pontosan, mikor kapom vissza a 200l-est)
2013. ápr. 16. 21:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát ha tényleg jók a körülmények, szerintem hónapokig kibírná.

Első sorban akik kis akiban ''tartanak'' aranyhalat, azoknak az alapokkal van baja, és előbb hal meg a hal ammóniamérgezésben, mint másban. De én a helyedbe, hogy most le van terhelve az aki heti 2x20% vizet cserélnék.

2013. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Platypus ***** válasza:
Biztosan nem boldog, hiszen jó ha a testhosszának a kétszerese a rövidebbik oldal. De egy darabig elviseli, ahogy te is túléled, ha 10 percet kell a tömegben nyomorogni a buszon. Minél hosszabb ideig van a kis helyen, annál jobban megviseli az idegrendszerét.
2013. ápr. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!