Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » 30L-es aquael nano akváriumhoz...

30L-es aquael nano akváriumhoz akarok külső szűrőakváriumot. Tudtok mondani pár ötletet a megvalósításhoz? A gyári pat-mini szűrőt használnám hozzá.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 18:36
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem látom nagyon sok értelmét, de itt jó ötletek vannak:

[link]


Neked szerintem az "Oldalsó, nyitott rendszerű külső szűrő" lenne jó, de akkor vedd le majd a pat mini-ről a szivacsot, hogy minél jobban érvényesüljön a vízpumpa teljesítménye, ha már tele vagy másik szűrőanyagokkal.

2013. ápr. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Miért nem látod értelmét?
2013. ápr. 17. 20:58
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert ugyanakkora lesz a teljesítménye, talán még kevesebb is. És mivel normál esetben annyira túl kéne telepíteni telepíteni az akit, hogy biológiai szűrés szempontjából külsőt kelljen neked csinálnod, hogy felesleges ezt csinálnod.


Remélem érted, nem nagyon tudtam most kifejezni magam. :D


Annak nagyobb értelme lenne, ha vennél egy normális vízpumpát.

2013. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Melyik a jobb a három közül?

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 17. 21:39
 5/6 Pendulum92 ***** válasza:

Én valami házi akasztósat csinálnék. Kb fél literes flakon egyik végére egy csövet erősítenék, amibe egy pumpa nyomná a vizet. A flakont megtömném szivaccsal, majd a másik végére is egy cső menne, ami visszavezetné a vizzet az akváriumba. Ezt az egészet pedig hozzárögzíteném az aki tetejéhez, hogy ne kelljen sokat emelnie a pumpának.


Persze ezt most találtam ki, nem tudom működne-e.

2013. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Pendulum92 ***** válasza:
És persze keresztbe, nem oszlopszerűen rögzíteném.
2013. ápr. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!