Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Házilag készített 3D-s háttérr...

Pusisz kérdése:

Házilag készített 3D-s háttérre fedőrétegnek jó az a műgyanta, amit házak lábazatára használnak? (lábazati vakolat)

Figyelt kérdés

2013. ápr. 19. 22:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt így nehéz megmondani, bármivel lehet impregnálni ami átlátszó kemény rétegre, műanyag szerűre köt. Kötés után lemosva szagtalan legyen, többszöri lemosás után vízbe téve ne láss olajfolt szerű dolgot a víz tetején, és két komponensű edző folyadékos legyen, egy komponens nem jó az hígítót tartalmaz és annak elpárolgása után marad a kemény felület, csak két komponensű lehet az impregnáló anyag. Kivétel a szilikon alapú!
2013. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Hát azt nem tudom.

Háttérre epoxi gyantát szoktak használni.

2013. ápr. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A lábazati vakolat, egy "vödrös" anyag. Előre bekevert. Szerintem egykomponensű, nincs edző meg ilyesmi. Színezett, nem színtelen. Arra gondoltam, hogy a benne lévő apró színes (pl barna) gyöngykaviccsal jó lehet dekorációnak és még festegetni sem kell. A lábazatnál használva (szigetelésnél): Nikecell lap => rabic háló => ragasztó => műgyanta. Ha türelmes vagyok :D és megvárom a hígító elpárolgását, jó lehet?
2013. ápr. 20. 07:13
 4/6 YourDestiny ***** válasza:
Én inkább biztosra mennék az epoxival.
2013. ápr. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezen a forumon mar szoba kerult:

[link]

De ki tudja hanyfele ilyen mugyantas cucc van..

2013. ápr. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én amit használok az élelmiszer ipari gépek illesztéséhez, csapágyihoz, vízhatlanításához használt kétkomponensű műgyanta, de van olyan amit fazekasedényekhez árulnak az is jó. "élelmiszeriparral" kapcsolatos legyen az a lényeg, legyen benne valami ilyen a leírásba.
2013. ápr. 21. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!