Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen aljzatot tegyek az...

Milyen aljzatot tegyek az akváriumomba?

Figyelt kérdés

Lávakőzuzalékon gondolkoztam...Szerintetek?

Halaim:- 3 Black molly

- 3 Xifo

- 3 Fonalalgázó

- 3 Páncélosharcsa

- 3 Anci

- 2 Betta (nőstény-hím)


2013. ápr. 22. 12:02
 1/8 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem mert most szinezett van ami nem valosághű sajna ezért szeretném cserélni valami jóra ami jól mutat!
2013. ápr. 22. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:

"- 2 Betta (nőstény-hím)" Abból így szerintem vérfürdő lesz, a betta területvédő, ha elkezd habfészket készíteni akkor célszerű mellé egy ivarérett nőstény, a fészket védi nőstény nélkül is megcsinálja.

A 3 xipho az mexikói kardfarkú, vagy platti ?


A páncélosoknak apró szemcséjű max 1-1.5 milis ajzat jó, és fontos hogy ne éles hanem gömbölyített legyen.

Mekkora aksi lesz? A fonalalgázó az ormányos márna?

2013. ápr. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ja hogy már megvan ez a hal állomány, félre értelmeztem. Én minél előbb különcsapnám a két bettát, ha elindul a habfészek gyártás gond lesz.
2013. ápr. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen kardfarú:) a bettákal nincs baj 2 hónapja nem bándják egymást gondolom később se fogják:) nem a halakal van gond hanem h mien tipusú aljat legyen!? am 112L es aksim van:)
2013. ápr. 22. 12:53
 5/8 anonim ***** válasza:

A páncélosokra kell figyelned hogy ne legyen éles, bármilyen lehet bazalt zúzalék is jó, JBL nek vannak szép fekete ajzatja, ha intenzívebb növekedésű növényeid vannak akkor jó a JBL manado , nekem az van harcsák mellet, túrják rendesen, apróbb növényeket nem célszerű a manadoba tenni,elég kőnyű így kikotorják a harcsák.


A bettara felkészülhetsz, én holnap megyek akváriumot venni neki, két hónapja rájött a fészekgyártás azóta a harmadik aksit járja, most külön kerül.

2013. ápr. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Sima dekor talajba nekem ez jön be: [link]


Általános növényes : [link]

2013. ápr. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem rakhatsz sima drapp homokot is, az nem tudja felsérteni a páncélosokat
2013. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Vagy 1-3mm apró sódert, az is drapp színű.
2013. ápr. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!