Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Raknál fel képet az akváriumod...

Raknál fel képet az akváriumodról?

Figyelt kérdés

Érdekelne ti hogy rendeztétek el.

Hány literes és milyen fajta halakat tartasz benne?


2009. szept. 25. 17:18
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik.Jól néz ki,egy ekkora akváriumnál nagyon többet nem is lehet kihozni.Szép!Hány literes? 20?(nem rosszból,csak úgy tűnik)szia lucky
2009. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
Küldenék, de nem fér rá egy képre, túl nagy bocs. De fasszán berendeztük és kopoltyús halak vannak benne... ennyi fantáziát.
2009. szept. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 A kérdező kommentje:

[url= [link]

Na itt a kép nem épp a legszebb de szerintem egész jó hisz csak ez az első:D

54 l-es akvárium benne 7 guppi, 7 neonhal, 4 páncélos harcsa és egy arany anci.A növényeket nem tudom csak azt hogy 9 tő van:D

2009. szept. 25. 20:26
 14/40 A kérdező kommentje:
Na láttom a link nem jó rakok fel másik képet.
2009. szept. 25. 20:31
 15/40 A kérdező kommentje:
2009. szept. 25. 20:33
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
Tetszik a te akváriumod is,Egy dolgot hiányolok,lehet hogy direkt nem tettél mögé hátteret,de egy jó kis plakát jól nézne ki mögötte szerintem.Vagy ha mást nem,akkor egy fekete lap.Az a növény középen különösen tetszik,ha látok boltban olyat akkor veszek,mert már többször is láttam olyat képeken de boltban még nem...Mondjuk nem is annyira kerestem.Szia L.
2009. szept. 25. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:

Köszönöma dicséretett!:)

Azért nincs háttér mert még most vettem pár hete az akváriumot és így is minuszba jöttem ki vele mint ahogy terveztem.De majd fogok azt is venni mellé.Egyébként igen nekem is tetszik az a növény főleg mert amióta itt van legalább 5-6 cm-rel nagyobb mint volt.Nagyon gyorsan nő:)

2009. szept. 25. 20:53
 18/40 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudnád esetleg memgondani a nevét?Amugy azt is leírjam mieny mövényeim vannak?Mert akkor elsorolom,csak azt nem kérdezted,de már vagy te vagy valaki meg írta azt is.
2009. szept. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudom mert én is úgy választottam hogy az ott tetszik:)

Azért nem kérdeztem a növényeket mert azokhoz egyáltalán nem értek nem tudom melyik milyen fajta.Nekem inkább olyanok mint ha sízsek lennének.A halakat viszont ismerem és tudom nagyjából melyik milyen.

Nem tudom hova valósi vagy de én a Szeged Trópusban vettem.

2009. szept. 25. 21:00
 20/40 anonim ***** válasza:
100%
Pesti vagyok,de kiderítem a növényed nevét,ha addig élek is:),ha meglesz megírom,hogy tudd:)Szia,Lucky
2009. szept. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!