Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mifelénk a faluban van egy...

Mifelénk a faluban van egy markolóval kiásott gödör és annyi ebihal van benne és mivel nagyon megy le a víz szintje ezért párat hazevittem de az a kérdésem hogy kell cserélni a vizüket és ha kell jó a csapi víz is? O_O

Figyelt kérdés
2013. ápr. 25. 20:00
 1/8 anonim ***** válasza:

végülis a csapvíz is jó lesz nekik csak pihentesd csere előtt legalább fél napig.

de etetni is kell ám őket :)

2013. ápr. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Jó, ha nem nagyon klóros :) Vagy kútvíz. Igénytelen kis állatkák, luxus nélkül is béka lesz belőlük. Macskát, ha van, tartsd távol az ebibabáktók, anno az enyémek imádtak pecázni rájuk. Ha kinő a lábuk, száraz élettérre is szükségük lesz, vagy szabadon kell engedned őket.
2013. ápr. 25. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kajának jó a szúnyoglárva, vízibolha, vagy a legolcsóbb haltáp.
2013. ápr. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
igen de ki mit javasolna azebihalaknak ételéhez?
2013. ápr. 25. 20:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Meg kérdés hogy szárazföldi, vagy vízi béka egyáltalán, oké hogy ebihal vízben van, csak majd lehet ki akarna mászni a partra, és esetleg egy földüregben érzi jól magát nem a vízben.
2013. ápr. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Amíg halacska, addig szúnyoglárva, vízibolha, haltáp. Ha béka lesz, lisztkukac, csontkukac. De akkor már kell száraz terület is neki, mint pl a teknősterráriumokban.
2013. ápr. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is falun nőttem fel, elvileg ha tudsz nekik csinálni kint egy mini tavat, pocsolyát, abba petézik bele elég szúnyog, rovar fullad bele ami táplálék, nem tudom menyi ebihal van, ha sok van akkor legegyszerűbb ha keresel egy tavat és bele engeded őket és a természetre bízod.
2013. ápr. 25. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha meg akarod tartani őket akkor az amit előttem írtak száraz részt biztosítani kell. Ha mentőakció akkor a kertben egy pocsolya elég.
2013. ápr. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!