Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy pvc csővem, mehet az...

Van egy pvc csővem, mehet az akváriumomba?

Figyelt kérdés
Van egy kisebb PVC csővem, bele tehetem az akváriumba, bújkálónak.
2009. szept. 26. 17:19
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem nyugodtan tedd bele, nem okozhat problémát. Nagyon sok vízvezeték, locsolócső, öntözőrendszer is PVC-ből készül.
2009. szept. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is beteheted,De nem lessz a leg természetesebb hatású...Én,ha mindenképp bele akarám tenni,akkorakváriumragasztóval bekenném,és rászórnék egy kis sódert,vagy valahogy dekoratívabbá tenném,vagy ha ígyhagyod,akkor átmenetileg,jó lesz az ívató akváriumba:).Üdv Lucky.
2009. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kösz! Olyanra gonddoltam, hogy ilyen kéreg darabokat ragasztok rájuk, hogy olyan legyen, mintha egy korhadt f lenne.
2009. szept. 26. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nm egyszerűbb magát a fát úgy összeállítani,a PVC cső nélkül?:DSzia Lucky.
2009. szept. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de, de nem tudom, hogy milyen fa lenne erre alkalmas. Esetleg te tudod?
2009. szept. 26. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne tudnám a választ?Vag inkább hogy ne tudnám a kérdést?!:D:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..

SN válasza a válasz a kérdésedre.Azaz az utolsó.Azt vedd figyelembe.Szia:Lucky

2009. szept. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Salx Narval ***** válasza:
100%
Bambusz. Talán még találsz levált platánfakérget a parkokban,az magától csőszerűen összetekeredik.Ki kell főzni, majd áztatni egy hétig (legalább).Jávai mohával is be lehet tekerni a csövet.A többi fa kérge is jó, csak azokat, hosszú ideid kell áztatni, legalább 1 hónap, és hetente friss vízbe kell tenni.Igaz, hogy nem cső, de jól mutat a kókuszdió is.SN.
2009. szept. 27. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mehet ha nincs az akváriumban víz!

Amúgy ha van akkor vigyázz!Halak se legyen a vízben mert könnyen kinyiffannak!

2009. okt. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!