Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Diffúzor mennyire számít az...

Diffúzor mennyire számít az átmérő?

Figyelt kérdés

Egy 120 literes és 600 literes akváriumhoz használnám , mert láttam hogy létezik 16 mm , 25 mm , 35 mm , 50 mm -ben is


köszönöm válaszaitokat


sziasztok



2013. ápr. 27. 03:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ha ilyet veszel, ebből van egy mini, azt nehogy megvedd, mert szar. Nem is működik.


Ami eggyel nagyobb, az jó a 120-ashoz.


[link]

2013. ápr. 27. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bár asszem hogy ez inkább 35-ös volt nálam, ha a műanyaggal együtt nézed az átmérőjét.


http://www.youtube.com/watch?v=9GHYoXws-wU&list=UUgr5ty0Rli3..


Most azért nem tudom megmondani, mert már kidobtam, eltörtem mikor leszedtem a csőről, és kitisztítottam, aztán vettem egy kisebbet, de a kicsi az borzasztó volt, nem kellett volna megvenni. Nem is működött normálisan.


Utána megúntam a CO2-zést.

2013. ápr. 27. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

értem amit én néztem ki az üvegből lenne vagy hasonló anyagból mind 3 rész külön van, [link] , szerinted miért nem bubiznak , növekednek növényeim ,fél éve ugyan olyanok mind amikor meg lettek véve , van levegőztető

2 kimenetű vagyis egyszerre 2 db porlátó van rajta világítás eddig 2 db 18 -as volt már ezt is kicseréltem most 4 szer 39 w neon megy 2 db halas és 2 db növényes fénycső , köszönöm a hozzá szolásod szia

2013. ápr. 27. 04:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha van folyamatos CO2 ellátás, mellé sok a fény és tápozás, akkor gyorsabban nőnek a növények.


De ha eresztesz bele levegőt porlasztóval, az baj, mert attól nagyon hamar kiszáll a CO2, mintha ott sem lenne.


A levegőztetést csak szűrővel kell megoldani úgy, hogy fújja a vizet és a felszíne kicsit fodrozódjon. Nem jó ha a levegő porlasztóval megy bele, az már túl sok.



Pl ha egy pohár kólába belefújsz szívószállal, abból is nagyon hamar kiszáll a széndioxid, de ha csak kevergeted egy kanállal, sokkal lassabban száll ki.


A növényeknek a lényeg, hogy bennmaradjon.

2013. ápr. 27. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

igen azt már halottam, hogy üti egymást a két funkció , úgy hogy ezt is kipróbálom , meglátom mi lesz ,


szia

2013. ápr. 27. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!