Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A ti akváriumotokba milyen...

Simon Márk1999 kérdése:

A ti akváriumotokba milyen dísz van? és tudnátok mutatni róla képet?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 28. 20:18
1 2
 11/15 anonim válasza:
Főzd ki sokszor, órákig kell főzni, rengeteg barna l fog belőle kijönni.
2013. ápr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

A fűzfaágat csak kiszárítottam (feldobtam egy hónapra a szekrény tetejére) aztán lemostam forró vízzel.

Nem főztem, mert a főzés roncsolja a fát, és nem lesz olyan tartós. De azért jó pár évig megvoltak kis ágak, nem rothadtak szét a vízben. Általában vékonyabb ágakat választottam, habár csavart fűzből volt vastagabb is:

[link]


A szőlőnek úgy tudom, hogy a gyökerét szokták használni, de azt nem engedték hogy kiássam.

2013. ápr. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Pusisz ***** válasza:
...éjszaka kell kiásni és ráfogni a szomszédra... :D
2013. ápr. 29. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 YourDestiny ***** válasza:

Hát a sügeresben homok, grafitos pala meg aponogetifolia.


[link]


A nanoban Manado talaj, egy fa (nem tudom, milyen), anubiasok, jávai- és úszó majmoha, gömbalga, meg egy elég ritkaságnak számító kő. Szereztem, hogy milyen, nem tudom.


[link]


A garnélásban bazaltzúzalék, szőlőtőke, azon jávai moha és gömbalga rávarrva damillal. Meg egy csomó gömbalga bedobálva.


[link]

2013. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 YourDestiny ***** válasza:
Ja igen, a sügeresben a fák fűzfaágak.
2013. máj. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!