Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Csináljunk képet?

Csináljunk képet?

Figyelt kérdés

Akv-val megyünk hétvége felé horgászni egy olyan horgásztóra ahol "elvileg" lehet aranyhalat fogni.

Ha fognánk akkor le fényképezzük elrettentő példának?

(Mert gondoljuk ha fogni lehet őket akkor már biztosan nagyok....csak attól félek hogy az nem aranyhal lesz hanem koi)



2013. ápr. 30. 21:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Hát akkor koi lesz. :D De fényképezzetek.

Hogyan fogjátok ki őket? Máshogy, mint az olyan halakat, amiket evésre fognak?

2013. ápr. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Hát én sport horgász vagyok szóval kb. soha nem eszek halat nagyon ritkán...

De én megfogom minél előbb kiveszem belőle a horgot ha van nálam spré akkor befújom a szájában a sebet meg ami van a testén és vissza engedem!

Hát izé nem tudom hogy érted az evésre való fogást de bottal foglyuk őket!(De minél kíméletesebben már amennyire lehet ezt úgy csinálni)

Nem tudom hogy arra válaszoltam-e amire választ szeretnél kapni de ha nem akkor írj üzenetet! :)

2013. ápr. 30. 21:44
 3/21 lala6 válasza:
Bomhii sok sikert nyomjál róla képeket de vigyázzatok rájuk.Nagy állatbarát vagyok :) ;)
2013. ápr. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

ok-ok :DD Mi is szeretjük az állatokat bár mondjuk sokan mondják hogy ez a két sport nem társulhat de hát nekem is Akv-nak sikerült!(akvarisztika-horgászat)

Szerintem megfér a kettő egymás mellett csak tudni kell elválasztani a kettőt egymástól!

2013. ápr. 30. 22:03
 5/21 lala6 válasza:
ebben maximálisan igazad van bár gyerekkoromba horgásztam utoljára de nekem nem nagyon van türelmem hozzá.Örülök hogy figyeltek rájuk ha lesznek képek hol tudom majd megnézni pü-ben küldötök vagy?
2013. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Aki jelez annak küldök pü.-ben de fel fogom rakni kérdéshez tűzve meg ehhez a kérdéshez.

Persze ha sikerül fényképeket készíteni! ;)

2013. ápr. 30. 22:11
 7/21 lala6 válasza:
Nekem nyomhatod pü-be de MINDENKÉPPEN oldjátok meg légyszi kiváncsi lennék rájuk LÉGYSZI :D :D
2013. ápr. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
ok-ok akv bátyán múlik a dolog hogy megyünk-e
2013. ápr. 30. 22:16
 9/21 lala6 válasza:
Fenyitsdd meg!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D
2013. ápr. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
xD
2013. ápr. 30. 22:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!