Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hogyan lehet elvégezni egy...

Hogyan lehet elvégezni egy otthoni ciszta műtétet csigának? O. o

Figyelt kérdés
afrikai óriás csiga, gyomor ciszta, 2x nagyobb mint a feje

2013. máj. 7. 17:47
 1/8 bamboochatheone ***** válasza:
Sehogy. Fogadd el hogy meg fog halni.
2013. máj. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Most elvileg a csigával könnyebb a dolog mivel tudod mozgatni, ha nagyon hozzád nőtt én elvinném egy állat ambulanciára, és "lesz ami lesz alapon kivágatnám" ott van nekik antibiotikum is ami a sebfertőzésre jó, persze ez akkor kivitelezhető ha egyáltalán hozzá lehet férni, nem húzódik vissza a házába, árban szerintem egy macska ivartalanítás alatt lehet mivel ott altatás is van, saccra 3000ft, de csak saccoltam. Telón kár érdeklődni, kész tények elé állítsd őket, vidd a csigát, szike, antibiotikum, egy sírós gyerek hatásos, és mond hogy lesz ami lesz alapon kérnéd ezt.
2013. máj. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Vidd el állatorvoshoz. Szerintem otthon egyedül semmiképp sem állj neki.
2013. máj. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
sztem elviszem egy budapesti állat ambulanciára remélem ott segítenek
2013. máj. 7. 20:47
 5/8 anonim ***** válasza:
ha pesti vagy, mindenki az állatorvosi egyetemet szokta javasolni. ott vannak jó egzotikus dokik.
2013. máj. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Te ilyen jó orvos vagy, meg tudod állapítani, hogy az egy ciszta? És mi van ha csak valamelyik szerve megnagyobbodott, te meg kiműtenéd.
2013. máj. 8. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
nem vagyok pesti de szoktunk budapestre menni és az van hozzánk legközelebb...és onnan tudom kogy ciszta mer már régen nő és nő és nő és naponta nő és kifakad és kifakad és kifakad.....stb
2013. máj. 8. 07:52
 8/8 A kérdező kommentje:
a ciszta elmúlt mivel vártam vele..x3
2013. aug. 29. 16:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!