Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Miért van ez és mi lesz a...

Miért van ez és mi lesz a következménye és mit tegyek? (Guppik)

Figyelt kérdés
A him guppimnak a farokúszója szétvált...eddig egyben volt, de most szétvált, lekopogom semmi baja nincs, ugyanúgy úszkál, csak aggódom, mit tegyek?

#guppi #farokhasadás
2013. máj. 9. 17:42
 1/4 anonim ***** válasza:
53%
Én szerintem szétszakadt neki.. Ha ez történt ez 1-2 hét alatt elkezd majd összegyógyulni és semmi baja nem lesz.
2013. máj. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

úgy van, de az is lehet, hogy komolyabb a baj.

figyeld sokat

2013. máj. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez a legritkábban van spontán szakadástól.

Ellenben sok minden mástól lehet.

Nem vagyok egy nagy guppis, nincs velük sok tapasztalatom, de ez a farok úszó rojtolódás eléggé jellemző rájuk.

Betegségek, stressz, hám betegségek, rossz vízminőség, sok dolog kiválthatja.

Ha nem gyógyulni kezd, hanem rosszabbodik, vagy bármelyik másikon a legkisebb ilyen tünet jelenik meg, akkor kezdik magukat valamiért nagyon rosszul érezni!!!

2013. máj. 9. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Pendulum92 ***** válasza:
Ha úgy látod, hogy kezd "mállani" szinte biztos, hogy magas az ammónia szintje, ergo kevés a szűrés.
2013. máj. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!