Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ha vennék sziámi harcoshalat...

Ha vennék sziámi harcoshalat más halak közé mindenképp összevesznének?

Figyelt kérdés
van az akváriumban egy kis molly egy terhes lány guppi meg egy pink dánió ja meg anci csak szerény 20 literben vannak:) de ha vennék hozzá még sziámit akkor mindenképp nekimenne a a harcoshal?? mert az állatboltban is láttam hogy az akváriumokban bennt lóg egy kis zacskóba szegény és egy centi szar alatta :P de egyáltalán nem foglalkozik a többi hallal körülötte szoval nem lehetne velük tartani??
2013. máj. 13. 21:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Azért a ''szerény 20 literben''-hez én nem tettem volna smiley-t...
2013. máj. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
bocsi nem 20-at hanem 30-at akartamm csak félrenyomtam egyépként meg nem kértem hogy krititzáld!!
2013. máj. 13. 22:09
 3/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána az állataid tartásának, mielőtt belefogsz!! Így csak kínzod őket!!!
2013. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána, utána hallazz.. szűrés van 1általán?
2013. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
-.- igen van!
2013. máj. 14. 09:19
 6/9 A kérdező kommentje:
de most ne azon akadjon fönn mindenki hogy hâny literes hanem azt kérdeztem hogy szerintetek megtàmadnà e őket a sziâmi!!! mert eddig màr kaptam 3 vâlaszt de egyik sem volt jó semmire se!
2013. máj. 14. 09:22
 7/9 anonim ***** válasza:
A guppyt tuti lerágná! De elösször vegyél egy minimum 63l aksit 4ezer ft es utanna vegyel halakat!!!
2013. máj. 14. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
77%
Milyen választ akarsz te szerencsétlen??? Mintha azt kérdeznéd hogy milyen színű labdát dobjak a kutyámnak akit felakasztottam kötéllel egy fára! PErsze hogy mindenki azt tanácsolja hogy előbb vágd le! Te kb ennyire vagy agyatlan. Egy db pink dánió? Olvass már utána hogy élnek a dániók! ...ehh..reménytelen vagy..
2013. máj. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

A nőstény guppit nem fogja bántani, a dánió mellé nem tenném, mollyt nem tartottam soha.

Nem fátyolos úszójú pontyfélékhez nyugodtan berakhatod.

2013. máj. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!