Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Szerintetek kéne még bele aljzat?

Szerintetek kéne még bele aljzat?

Figyelt kérdés

Még mit módosítanátok rajta?

[link]



2013. máj. 15. 19:28
1 2
 11/15 Pendulum92 ***** válasza:

"Azon én is gondolkodtam hogy éppen csak belelógjon a szívó ág ezzel csak egy bajom van hogy vízcserekor kilógna a vízből és levegős lenne a rendszer. "


és ha vizcserekor, tehát heti 1x lejjebb nyomod a két csövet?

2013. máj. 16. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Lejjebb nyomás meg annyiból macerás hogy akkor nem vághatom le a csövet, ha meg nem vágom le és épphogy belelóg akkor fent vannak kígyózó csövek bár most megpróbálok vmit és írok majd hogy mik a fejlemények. Köszönöm az Eddigi válaszokat.
2013. máj. 16. 19:23
 13/15 A kérdező kommentje:
Na 2 hónap alatt ennyi változott: [link] több tanácsot megfogadtam raktam bele még 3 kiló aljzatot rögzítettem a csöveket, kifolyó ágat fel toltam. Alakulgat? Érdekesség képen itt van a kezdeti és a mostani állapot is: [link]
2013. júl. 3. 14:48
 14/15 YourDestiny ***** válasza:
Hogy őszinte legyek, nem látok túl nagy különbséget. Még mindig túl üres. Az a nagy kő valahogy szemet szúr. Azt kellett volna jól körbetemetni, és nem jobb oldalra rakni a több homokot.
2013. júl. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 YourDestiny ***** válasza:

Figyi, valahogy így próbálnám a helyedben. Csináltam egy gyors Photoscape-et:


[link]

2013. júl. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!