Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Igaz, hogy 3d-s hátterek...

Igaz, hogy 3d-s hátterek algásodnak? Nektek milyen hátteretek van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 19. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaz algásodnak.

Hátterek:

Gyűrött fekete fólia.

gyűrött barna kukazsák.

csemperagasztós, műgyantás, hungarocell tábla

utolsó aksim az virágföldes zsák szintén gyűrve, kifordítva fekete színű.

2013. máj. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én vettem egy juwel akváriumposztert... az egyik fele ilyen növényes a másik sziklafalas. a sziklafalast használom 3d hatású nekem nagyon bejön! és 1200ft ért vettem vízálló nagyon szép!:) [link]

van sokféle kép mind 2 oldalas de a sziklások mutatnak a legjobban meg a sima világoskékek. emberfüggő:)

2013. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ja de viszont am meg lehet csinálni a 3d háteret pattintósra ha szeretnéd és ez által kivehető lesz. nagyon 1x rű dolog sokan csinálják így csak egy kis űveget kell ragasztani az akvárium hátsó üveglapjára ami megtartja az egészet h a víznyomás ne engedje fel, és h be is szoruljon alá a háttér... ennyi
2013. máj. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

# 3/3 "ja de viszont am meg lehet csinálni....."


Igen be lehet tenni a ragasztott merevítő alá a táblát, így nem tud felemelkedni, viszont az alja kibukhat hiába tartja az ajzat, bár ez táblaméret függő. Én az akvárium aljzatára ragasztottam két kisebb üveg poharat ütköző gyanánt úgy már nem bukik ki.

2013. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nekem ezek tetszenek, csak nagyon drágák és nagyok:

[link]


Lehet hogy ami fekete az nem algásodik be annyira.


Nekem a szürke és a barna bealgásodott. A szürkét szét is törtem mikor kibányásztam az akváriumból, mert az be volt ragasztva. A barna még megvan, azt már kivehetősre csináltam, de azt is kivettem. De ezek amik nálam voltak mind ilyen gagyi hátterek, amik 2 évig álltak ismerős boltjában, és mivel senki nem vette meg, így nekem odaadta olcsón. Még a mókus is beleköltözött és az egyikbe voltak szotyi darabok is :D

2013. máj. 19. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Platypus ***** válasza:
Annyira algásodik, mint bármilyen más tereptárgy az akváriumban. Ha alapvetően nincs nagy gondod az algákkal, a hátteret sem fogják ellepni. Szerintem egyébként kifejezetten jól néz ki egy pontalgás 3D háttér. Természetes hatású. Ha nem vagy algafóbiás, akkor egyáltalán nem tűnik csúnyának.
2013. máj. 20. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 YourDestiny ***** válasza:
Elvileg idővel elcsúnyúl, hacsak nem vagy annyira haladó, hogy szinte teljesen algamentes akváriumot tartasz fenn. Nekem egyébként nincsenek háttereim, jobban mutatnak az akváriumaim anélkül, falhoz közel.
2013. máj. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat ! Nem hogy haladó nem vagyok, de majd csak most szeretnék kezdő lenni. Még csak csipegetem a morzsákat...
2013. máj. 20. 13:38
 9/9 Geryson válasza:

Figyu, nekem anno piszkosul tetszettek az Aquamorf 3D hátterek. Rohadt drágák, rohadt szépek.


Utána jött az akváriumtervező és mondta, hogy semmi háttér, hanem sima fekete festékkel kívülről lekenve. Brutálisan hangzik, de borzasztóan szép! Youtube-on mondjuk "sweetwater aquarium black background" névvel találsz videókat.


Nekünk egy 850 literes van és olyan végtelen lesz tőle az akvárium, hiszen visszatükröződik a növény rajta. Tényleg furcsán hangzik, nekem is meg kellett szoknom, de nagyon szép (és ekkora méretnél kb. 50-60.000 Ft spórolás).

2013. máj. 24. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!