Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Kígyóuborkát adhatok a halaimnak?

Kígyóuborkát adhatok a halaimnak?

Figyelt kérdés
Anci, páncélosharcsa, molly, xifó, sziámi algázó.
2013. máj. 23. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Mekkora halak mar ezek, h befer a szajukba egy kigyouborka???O_o
2013. máj. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 notoriusBIG válasza:
nemhogy adhatsz,de kell is. én épp most raktam be 1 darabot az előbb és már rágják is alulról- felülről. csak előtte mosd meg .. én hámozni nem szoktam mivel a héj alatt van a vitamin. 2-3 nap azt csak az üres kéreg marad.. én ugy oldottam meg ,h 1 régi tapadókorongba beleerőltettem 1 darab ólmot amivel a növények voltak megsúlyozva a boltba. belenyomtam az ubiba (kb 1 ujjnyi nagyságu darabot vágj) az rátapasztottam az akváriumra az csá... sok sikert... ha látod h kiették dobd ki.. én kb 1-2 hetente adok nekik 1 darabot
2013. máj. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
Persze, sőt, javasolt.
2013. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kicsit szemét dolognak tűnik de mi a zöldséget két plekón teszteljük, minden nap más zöldséget kapnak, ha nincs a kertbe és vennem kell akkor pl az al... bevásárló központ salátáit, zöldségeit nem hajlandók megenni, néha a S... os zöldséget sem, a piacit átlag megeszik, amelyiket ők nem eszik az mi se, megy a kukába.

Répa, ubi, saláta, petrezsejem, paszternák stb


Ha eleinte nem kell nekik akkor azért mert új,és nem ismerik, vagy lehet hogy valami permetszert észleltek, meg a hidrokultúrás (föld nélküli termesztés) abszolút nem ízlik nekik.

2013. máj. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

De nem kell mindig súlyozni csak az elején amíg ismerkednek a zöldséggel akkor kell. Ezt most fotóztam [link]


Ancinak se kell leterhelni csak az elején, utána este bedobod és reggelre biztos jól össze lesz facsarva, a főt répát imádja.


Én csak bedobom a salátát is és heló, 10-óra múlva ami maradt kipecázom. (ha maradt)

2013. máj. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!