Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet sziámit, Kínai paradicso...

Bea 1990 kérdése:

Lehet sziámit, Kínai paradicsom hallal együtt tartani?

Figyelt kérdés

#betta #sziámi harcoshal #paradicsomhal #Mivel lehet együtt tartani?
2013. máj. 23. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
nem.
2013. máj. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 kzs ***** válasza:
35%

Mármint hogy Bettát és Kínai paradicsomhalat?

Lehet. Nekem 200 literes akváriumban voltak gurámikkal, és remekül elvoltak.

Semmi agresszívitás nem volt.

Úgyhogy lehet.

2013. máj. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 izomszörp ***** válasza:

Nem igazán kellene!

Nagyon sok lenne a harc kettőjük között.

De vannak kivételek mint az előttem szóló :)

Inkább válassz,hogy melyiket szeretnéd.

2013. máj. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Platypus ***** válasza:
A paradicsomhal egy vadállat! Borzasztóan agresszív és territoriális tud lenni, a sziámival ellentétben más fajokkal is. A Betta ráadásul közeli rokon, így különösen bökné a paradicsomhal szemét a létezése. Nem mondom hogy lehetetlen békés példányt kifogni, de ne lepődj meg, ha az derül ki, hogy összeférhetetlen a hal.
2013. máj. 24. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert az állat kereskedésbe azt mondták lehet őket együtt tartani a másik kollégája meg azt mondta hogy nem. Ennek nagyon nem örülök mert megrendeltem a halat. De jó hogy tudják h mit mivel lehet együtt tartani egy állat kereskedésben.
2013. máj. 24. 15:42
 6/15 A kérdező kommentje:
tegnap takarítottam a szijámimnak az akváriumát. tegnap még semmi baja nem volt ma reggelre meg az egyik szeme ki düllet mit csináljak vele mit adjak neki? mert nagyon sajnálom szegényt.
2013. máj. 24. 15:49
 7/15 anonim ***** válasza:
mekkora aki, milyen szűrés?
2013. máj. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
ne haragudj de nem értem
2013. máj. 24. 17:54
 9/15 Dioxyde ***** válasza:
Azt kérdezte mekkora az akváriumod és milyen a szűrőd ami benne van. Ugye nem teljes vízcserét csináltál?
2013. máj. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
hát levettem belőle vizet de a többit kiöntöttem meg átmostam a kavicsokat is. Mert azt mondták így kell takarítani. Az állatkereskedésbe nem mondták h kell bele szürő. De a közel jövőben akarok venni egy nagyobb akváriumot szürővel mindennel együtt.
2013. máj. 24. 20:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!