Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Lehet sziámit, Kínai paradicso...

Bea 1990 kérdése:

Lehet sziámit, Kínai paradicsom hallal együtt tartani?

Figyelt kérdés

#betta #sziámi harcoshal #paradicsomhal #Mivel lehet együtt tartani?
2013. máj. 23. 20:21
1 2
 11/15 izomszörp ***** válasza:

Vagy nagyon nem értenek az állatkereskedésben semmihez, vagy azt használták ki hogy te sem értesz hozzá!

Alap lenne a szűrés,fűtés,halfajtának megfelelő akvárium,világítás,aljzat,növényzet,normális vízminőség...

Új akvárium indításánál 3hét üresjárati idő!!!

Vízcsere hetente,akvárium méretétől függően 20-30%,pihentetett vízzel,vagy ioncseréltel.


Ne csodálkozz hogy kicsináltad a harcoshalad!!! Teljes vízcserét nem csinálunk!

Nem bántásként, de tapasztalat hiányod és tudatlanságodért a halad fog elpusztulni :(

Mielőtt neki kezdesz újra,olvass utána mindennek!!! Kérdezz itt is!!!

Mekkora akváriumod van?

Bettád él még?

2013. máj. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Most 10 literesbe van egyedül de lassan fogok neki venni egy nagyobbat. Igen él még ma vettem neki fertőtlenítő szert mert az állatkereskedésbe azt mondták hogy gomba vagy valami baktérium lehet. De már amikor megvettem a halam már akkor is nagyon bágyadt volt és azt mondták az állatkereskedésbe ,hogy már lehet akkor baja volt neki. De megpróbálok rajta segíteni.Egy 20-30-literesre gondoltam hogy az jó lenne neki.Mert amikor megvettem a halat kérdeztem h elég lesz e neki a 10-literes és azt mondta h bőven de utána néztem a neten és azt írták h minimum 20-literes kell neki. Úgyhogy nem sokára veszek egy nagyobbat.
2013. máj. 26. 20:44
 13/15 izomszörp ***** válasza:

Ne halogasd túl sokáig!

10 liter nagyon nem jó! :(

Minimum 30 literest vegyél neki, de ha nagyobb annál jobb!

Ekkora akiban ammóniamérgezésben fog meghalni :(

Van valami rajta hogy fertőtlenítőt vettél neki?

Szerezz be neki mindent,szűrés nagyon fontos!!!!

fűtés 27 fok!

2013. máj. 27. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
a szemén van ilyen fehér cucc körbe de csak az egyik szemén és tökre ki is dülledt neki.
2013. máj. 28. 15:58
 15/15 izomszörp ***** válasza:
Nem jó a vízminőséged :(
2013. máj. 29. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!