Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Bettával tarthatok együtt red...

Bettával tarthatok együtt red cherry-t? Nem fogja bántani?

Figyelt kérdés
30 L-es akváriumom van.
2009. okt. 4. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én bettáim (hím és nőstény) nem piszkálták a redeket, mondjuk nálam 160L aksiban voltak. De szerintem nem lesz baja a redeknek a 30 L-ben sem.
2009. okt. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Salx Narval ***** válasza:
Hát nem tudom,160 literben eltudom képzelni, hogy elvannak, de harminc liter elég kicsi.Ha konkrétan nem is bántaná,őket, de szerintem stresszhelyzetet okozna.Szerintem csak akkor próbáld ki, ha van lehetőséged vásárolni még egy aksit, ha szükséges.Feltétlenül legyenek olyan bújók, ahová a betta nem fér be.Ha egy héten, csak pár alkalommal látod őket, akkor félnek és előbb, utóbb a stressz végez velük.Én vennék egy kis aksit a részükre, egy pici szivacsszűrővel.Konkrét választ, sajnos nem tudok adni,így még nem tartottam őket.SN.
2009. okt. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Akkor inkább nem veszek cherry-t. Nem akarom hogy rossz helye legyen.
2009. okt. 5. 15:52
 4/5 anonim válasza:
nem ha nem nagyobb. Mit tartasz benne?
2009. okt. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
minél nagyobb az akvárium annál jobb.
2009. okt. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!