Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » A gurámik megrágják a nönények...

A gurámik megrágják a nönények leveleit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 26. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
ha nem adsz nekik kaját rendesen v eleget, hajlamosak bizony.bár nem mindet.
2013. máj. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ok
2013. máj. 26. 20:40
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem, de fiatalon előfordulhat hogy a javai mohát előszeretettel széthordják, meg a hasonló apró levelű növényeket csipkedik, főleg ha egy elkezdi akkor a többiek utánozzák. Később már nem bántanak semmit, ez igaz a kék és a törpe gurámira is, bár a törpék még néha játszanak a jávaival de már nem annyira érdekes, nekik.
2013. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nem tudom nekem volt kék gurámim gyöngygurámim, arany és törpe és van pár növényfajta amit elöszeretettel lelegelésznek
2013. máj. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"# 4/4...." Igen, alapból egy társas akvárium kompromisszumokkal jár az apró levelű hínárfélék, szálas növények, mindig célpontok, nekem most a 200 nem bántják a gurámik a növényeket eleinte fentebb irtam csipkedték az apró szálasokat. A 120 ba most nincs csipkedés pedig ott is van gurámi. A 80-ba van két törpe abba csipkedik de szintén csak a javait. De ha nem a gurámi csipkedi akkor mások csipkedik, a harcsák meg kitúrják, van olyan amibe a plekok szívják szét a növényeket pedig óriási zöldségmenyiséget kapnak.


Most van 15 gurámim, kék, és törpe, abból van méz gurámi is, nagy gengszterek, de a karakterük, megjelenésük mindenért kárpótol.


Tehát a kérdezőnek írva, apró levelűnél lehet, nálam egy idő után megunták, 2-4 éves a gárda.


[link]

2013. máj. 27. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A rohadt csiga zabalja fel a növenyeket en meg rafogtam szegeny guramikra:)
2013. máj. 27. 15:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!