Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Hol lehet Budapesten élő...

Hol lehet Budapesten élő csali/eleséghalat venni kerti tóba?

Figyelt kérdés
2013. máj. 28. 17:50
 1/6 anonim ***** válasza:

Szúnyogírtó fogasponty atlantiszban pl asszem 50Ft/db.


Elég jól tudnak szaporodni egy 24 fokos akváriumban, ha sok kell.

2013. máj. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Áttelelnek 150 cm mélységben?
2013. máj. 28. 19:19
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom hogy mennyire bírják a hideget.

Itt 21 fokot írnak:

[link]

De valaki mondta, hogy nála meg a zebradániók teleltek át, és csodálkozott mert arra 22 fokot írnak

[link]

Most akkor hogy mi az igazság ebből, hát a fene tudja.


De a Margisztigeti tóban volt tavaly rengeteg fogasponty. Idén nem néztem. Ezek fehér halak, este is látni őket elemlámpával. A víz tetején úsznak és ha beszórsz egy kis kenyeret odajönnek, aztán egy kis hálóval lazán ki tudod fogni, mert nem menekülnek annyira. Zacskóba bedobod és ingyen van.

2013. máj. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:( Köszi, de inkább nem lopákolok a margitszigeti tóból. Tó mellett lakom, majd kunyizok a horgászoktól kishalat, ha másképp nem megy. Ha megnőnek és már nem tudnak elbújni, visszaviszem őket a nagy, természetes tóba, ahonnan kifogták őket.:) Azért nagyon köszönöm!
2013. máj. 28. 22:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze, de sokan oda dobálják be a megunt díszhalaikat. Volt amikor diszkoszok is voltak benne és leengedték őket a Dunába. Én nem láttam, csak mesélték. De ha így volt, akkor inkább valaki vitte volna haza. Nem?
2013. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem mondok semmit. A legnagyobb lelkű és mégis a leglelktelenebb lény az ember.:(
2013. máj. 29. 08:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!