Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Pontyos horgászatnál miért...

Pontyos horgászatnál miért jobb mòdszer a csalit a horog mellé kötni mint a horogra szúrni pl kukoricát, tigrismogyoròt?

Figyelt kérdés

2013. márc. 12. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy könnyeben felveszi,mert nem zavarja a tű.
2013. márc. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

én nem ojan régtöl horgászok de ait irtál hogy mellé az nem mellé hanem alá és ugy hivják hogy hajsál elöke de nem fontos kötni ojat mert van márt egy ojna gumi amire felhuzod a füzötűvel a csalit pl:boilei,pellet,és még kukoricátis.

de én joban szeretem a hajszál elökét mert nem kerül pénzbe és jobbis általba 6 horognál nehasználj kisebbeket én öszel és tavaszal szoktam 6 osat nyáron pedig márt 4 eset de abólis a cap zoom bóla carp&carp horgát azért szeretem mert a horog hegyéhez visza hajlik a fül és nm kel elálósra köt mirt megkötöd ugy minta sima horgot a fülest és automatikusan elál és kapáskor be fordula halszájába de azért elötte közsd meg a hajszál elökét.(de ha be jelölsz fb ak elmöndom hogyan kel etetö anyagból bojlit csinálni olcsón it a link [link]

2013. aug. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!