Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Akvaristák! Ti esztek halat?

Akvaristák! Ti esztek halat?

Figyelt kérdés

Esztek rendes halat?

ha horgásztok,elfogyasztjátok amit fogtatok?(nem esik meg a szívetek a hal miatt ?)

ez a garnélára is vonatkozik.


amég nekem voltak díszhalaim,nem tudtam megenni a halat.



2013. jún. 5. 20:54
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
örömmel eszek halat
2013. jún. 5. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Én megtudom enni mivel egy számomra idegen halat eszek meg amihez nem fűz semmilyen érzelem, az enyémek az akváriumban úszkálnak jól vannak köszönik.
2013. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 YourDestiny ***** válasza:
Eszek, de csak tengeri halat, azt meg nem tudom halászni. Persze nem is az akváriumból, hanem a fagyasztóból.
2013. jún. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 Cerberosz ***** válasza:
Eszek, pucolok, belezek :P
2013. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

én nem szeretem a halat. régen sem szerettem, és most sem eszem meg, amióta akvarisztikus vagyok. :D

bár halam még nincs.

2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
na, nem akvarisztikus, hanem akvarista. :D
2013. jún. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

Előző:

a lényeg hogy értettem:) és szerintem ez is jól hangzik :D

Mindenki: dejó nektek,én imádtam a halat,tömtem kétpofára de amikor meglett az aksim akkor nem bírtam lenyomni a torkomon a halat. Mostmár nincs meg az aksim a tengeri halakból már eszek egy kicsit,de a folyói halakat nem bírom megenni(pláne belezni..)


tervezem a garnélák beszerzését,de gyanítom hogy ugyan ez lesz a helyzet..

2013. jún. 5. 21:40
 8/30 anonim ***** válasza:

A harcsapaprikást, a sült hekket, a kaviárt, a lazacot szeretem.


A döglött garnéláktól pedig valamilyen undoritiszem van. A kis görnyedt dögökre rá nem bírok nézni. Egyszer kivettem a hűtőből itthon egy számomra ismeretlen salátát, elkezdtem enni, le volt öntve szósszal, és ilyen kis négyzet alakú valamik voltak benne. Aztán egyet kiköptem, mert fura volt, hogy mi ez. Azt hittem alma. Aztán néztem, hogy ez hús. És akkor esett le, hogy ez garnélasaláta. Fúj, úgy elfogott a hányinger.

Pasim vette magának, csak én kivettem a hűtőből és elkezdtem enni. Nah hát amint rájöttem hogy mi az, egyből adtam is oda neki, ő meg röhögött, hogy hát minek eszem meg a kajáját. Pedig jó volt az íze, de vizuálisan belegondoltam. Szóval én nem tudom a garnélát azt valahogy nem vagyok képes megenni, nekem mindegy milyen formára vágják, ha nem látom hogy az az, akkor sem kell.


Egyszer vettem barátomnak egy konzerv polipot, mert azt mondta szereti. Kibontotta és így egyben volt benne a polip, ott voltak a tapadókorongok a lábán. Fúj, attól is majdnem behánytam.


Hát én nem minden kaját bírok megenni :D

2013. jún. 5. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
Kis élő garnélákat tartok itthon, aranyosak, de nem esszük meg őket. Régen tartottunk nagyobb kubai kékrákot, azt barátom párszor megjegyezte, hogy úgy megenné, de azt sem ettük. A díszhalakat sem, a fél fogunkra nem lenne elég. Meg én nem bántanám őket.
2013. jún. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

Phúj....tapadó korongos polip?? Úristen...na attól én is behánynék :/

viszont a farok,láb,fej nélküli előkészített rózsaszín garnélát azt szeretem:)

a nagyim is undorudik ezektől(de szerintem még élve is )

Hát velem is volt ilyen :(

anyám lókolbászból főzött lecsót és én meg szépen bekajáltam és amikor elolvastam a kolbász cimkéjét akkor rohantam fogat mosni és persze jól leszídni anyámat....hiszen tudja hogy lóbolond vagyok és nekem ez kellemetlen,rossz és egyéb szóval szólhatott vólna.


Most jut eszembe a konzervről hogy a konzerves heringet és tonhalat azt szeretem :) bár amikor meglátom a gerincet akkor kimenekülök a világból :D szóval arra nagyon rá sem nézek.

Meg általában én a konzerveket is kiválogatom vagyis ami gerinc meg barnahús azt kidobom.

2013. jún. 5. 22:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!