Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mi a baja az aranyhalamnak?

Mi a baja az aranyhalamnak?

Figyelt kérdés
Van egy aranyhalam,eredetileg 4 volt,de már 3 meghalt,mert nagyon idősek voltak,ez a mostani is már több mint 4 éves.Tegnap este óta az akvárium alján lebeg az oldalára fordulva,nem mozog csak a szeme és a szája,nem tud mozogni.ha hozzáérek az egyik oldalsó úszóját mozgatja,de semmi mást.ha egyenesbe állítom,tehetetlenül eldől,olyan mintha lebénult volna.az akváriumát sajnos régen nem tisztítottam,most átraktam egy másikba.enni csak akkor eszik,ha odatartom a kajához,de azt is kiköpi.Valami betegsége van vagy csak öreg?tudok segíteni rajta valahogy,olyan rossz látni,hogy szenved!köszönöm a válaszokat!!

#betegség #aranyhal #oldalra dől
2013. jún. 7. 23:33
 1/3 izomszörp ***** válasza:
100%

Mekkora akváriumban van???

Szűrés?

A 4 év még fiatalnak számít az aranyhalnál.

Mennyire régen?

Sanszos az ammónia mérgezés.

2013. jún. 7. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha 4 éves akkor még nem az idősségébe halna meg a többi hány éves volt amikor meghal?

én is ammóniára tippelnék.

2013. jún. 8. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Platypus ***** válasza:

A legidősebb ismer aranyhal 43 éves. A 15 év teljesen átlagos élettartam náluk.

A tieid tartási hiba miatt döglöttek meg. A tünetek csak annyit jelentenek, hogy végletekig legyengült. Hogy mitől, azt abból lehet kitalálni, hogyan tartod.

2013. jún. 8. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!