Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Mennyit eszik egy sziámi...

Mennyit eszik egy sziámi harcoshal? Hol lehet megvenni neki legolcsóbban a kaját?

Figyelt kérdés
A kaja minősége jó legyen, nem baj ha drágább, nem szeretném kecskeszarral etetni:XD

2013. jún. 8. 09:16
 1/5 anonim ***** válasza:

A 3 literes akiba tök mindegy mit adsz neki enni.

Nagyon vicces gyerek vagy... Ja, nem. :XD

2013. jún. 8. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 YourDestiny ***** válasza:
100%

Az XD-ből adódóan én is a 3 literes tagra tippelek. Mindegy mivel eteted, úgyis hamarosan kifingik. De hogy válaszojak is...


Fagyasztott táppal etesd. Azt bontban vedd meg, és ne olvadjon ki, mert akkor kuka. Legfőképp artémia, cyclops és hasonló planktoneleségek menjenek neki. Kiegészítésnek jó egy lemezes táp, pl. Sera Vipan.

2013. jún. 8. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 YourDestiny ***** válasza:
72%
Mellesleg a kérdésben szereplő "legolcsóbban megvenni" szavakból sejtem, mennyire törődtél a technikával és egyéb. Csak azt nem értem, minek kezd valaki állattartásba, ha minden sz@ron spórolni akar, és nem tudja neki biztosítani a normális léthez való minimumot.
2013. jún. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

És mi a f@szért nem tudsz venni neki egy 50 literes akváriumot, te gyökér?

"legolcsóbban" Tán attól félsz, hogy egy db hal kizabál a vagyonodból?

2013. jún. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
63 litereset vettünk
2013. jún. 8. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!