Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van valakinek galaxy razbórás/...

Van valakinek galaxy razbórás/gyöngy dániós nanoakváriuma?

Figyelt kérdés
Akinek van, tudna mutatni róla egy képet? Beléjük szerettem! :D Igazából, ha van kedved, akkor a nanoakváriumodról is csatolhatsz képet!
2013. jún. 8. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

hát most nincs, eladtam minden kis halamat, de régebben volt mindenféle:

[link]

[link]

[link]

volt ilyen nano 200 literes is :)

egyet látni benne baloldalt, de volt benne több is, csak bent a bokorban.

[link]

itt meg ha belenagyítasz, jobboldalt a föld közelében van 2-3, de nehéz lefotózni őket, mert elmosódnak, elúsznak.

[link]

itt is van pár mindenféle keverve:

[link]

2013. jún. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a 200-ast fordítva linkeltem, szal az amelyikre írtam, hogy baloldalt van hal, ott jobboldalon van, a másiknál meg szinrén fordítva.
2013. jún. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
AZTAAA! Ennyi akváriumod van? Elismerésem! :D Mindegyik tökéletes!
2013. jún. 8. 19:41
 4/6 A kérdező kommentje:
És nagyon cuki a gekkód! :)
2013. jún. 8. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Köszi.


Már egyik sincs meg, eladogattam. Még RC garnéláim vannak, de más édesvizi állatom nincs. Most tengeri, meg brakvizi halakat tartok, az valahogy jobban fekszik.

2013. jún. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem mindegyik külön akvárium volt, mert volt amit két különböző berendezéssel fotóztam le, vagy csak egy részletét fotóztam.
2013. jún. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!