Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen rajhalat?

Milyen rajhalat?

Figyelt kérdés

Akvárium 160l-es külső és belső szűrők együtt 2000l/h az akvárium víz hőfoka 25-26 fokos!Van az akváriumban 3 gyöngy gurámi, 10 páncélosharcsa, 3 anci!Eddig nem akartam letenni a neonról de a végén muszáj volt a világos aljzatom miatt!

(ékfoltos razbóra,neon,dánió nem tetszik)Gondoltam megkérdezem mert láttam hogy nagy pangás van kérdések terén :DD



2013. febr. 18. 15:15
 1/9 YourDestiny ***** válasza:

Ha a kövek, dekoráció (van fa, stb.) sötét, valamint van növényzet, akkor nem feltétlenül kell lemondanod a neonról. Konkrétan miről van szó? Kvarchomok?


Amúgy a törpe szivárványhal szerintem szépecske. Fiatalon szép irizáló tüzkízkékek, meg olyan neonhalas a testalkatuk. Később kicsit módosul a kinézetük. Kb. 5 centi lesz ő is.


[link]

2013. febr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mit szólnál a lampeye-hoz? Szerintem nagyon különleges rajhal. :)

[link]

2013. febr. 18. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát nekem ő a kedvenc rajhalam: [link]


Nem tudom, neked tetszik-e.

2013. febr. 18. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kövek és vasfa van meg a háttér is fekete!
2013. febr. 18. 17:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát akkor lehet marad a neon mert a Melanotaenia praecox - Törpe szivárványhal-nak kemény a vizem, ő viszont Aplocheilichthys Normani - Poropanchax normani tetszik csak nem tudom mennyire tudnák beszerezni itt meg hát ez ahogy néztem a képeket nem minden egyed olyan szép!Vörös csíkú razbóra pedig megint lágy vizes!
2013. febr. 18. 17:31
 6/9 Gryphon ***** válasza:
Egyébként a növényzet miatt kell fény.A neonok is elviselik.
2013. febr. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Gryphon ***** válasza:
de a vörös neon szerintem szebb.Főleg hogy megvan hozzá a hőmérsékleted.
2013. febr. 18. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja, a hőmérséklet miatt inkább vörös neont.
2013. febr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szumátrai díszmárna de őket csak csapatban ajánlott tartani , mert akkor sokkal nyugodtabbak.
2013. jún. 5. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!