Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Ti vörös cyclopsot hogy...

Fütyicukor kérdése:

Ti vörös cyclopsot hogy etetitek? Fagyasztott. Jegesen egybe be kell dobni? Mert másképp nem megy ha felolvad az isten se tudja adni. Tipp?

Figyelt kérdés

2013. jún. 9. 20:56
 1/9 kzs ***** válasza:

Dehogynem.

Egyáltalán nem nehéz.Egy kávéfilterben olvasztod fel.Ez elég szűk lyukú.

Ebből adagolod be az akváriumba.

2013. jún. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Hát én fogom a kockát a kezembe és úgy repked bele a vízbe az alja ami olvadozik. Aztán kiveszem és dobom át a maradékot a másik akváriumba.
2013. jún. 9. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, merítsd bele a kezedben a 25 c.fokos vízbe a fagyasztott kockát és rájössz hogy 2 mp múlva a semennyire nem hideg, én mindig natur beledobom fagyasztva, nem olvasztok semmit, azonnal el kezd oldódni, annyi hogy én késsel méretre darabolom, van olyan aksi ahova kisebb kocka kell.
2013. jún. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 YourDestiny ***** válasza:
Én nem dobálom bele a kockát, a vize nélkül adom a fagyasztott kajákat. Nem bombázom pluszban feleslegesen az akváriumvizet.
2013. jún. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Most jutott eszembe, hogy van róla videóm, ez artemia, de tökmindegy, a cyclopsot is ugyanígy szoktam. Nem engedem el, fogom :D

[link]

2013. jún. 9. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én minden esetben felolvasztom. Leöblitem és tiszta szürt vizbe teszem, igy öntöm az akváriumban. Mondhatja erre valaki hogy az akvárium vizében ugy is felmelegszik, de a mohón evő halak esetében fagyasztott állapotba kerülhet hozzájuk a kaja.Ez pedig nem tesz jót, akár bélgyulladást is okozhat némely esetben.
2013. jún. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szoktam élő kaját is adni nekik. Lemezest is néha. Ezek a halak 2-3 éve megvannak.


A régi halaim egészségesek, de pl vettem multkor egy porosz halat és ő meghalt 1 héten belül, pedig ő nem jött oda mohón enni, nem volt kézhez szoktatva és nem ebben az akváriumban volt. Bár lehet hogy összeveszett a gébemmel és az nyírta ki. Ezt nem tudom. Na mindegy.

2013. jún. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hable ez de király..ezt kiprobálom.
2013. jún. 10. 20:51
 9/9 YourDestiny ***** válasza:
Én is azon a véleményen vagyok, aki szerint nem jó, ha fagyasztva megy a vízbe, és úgy, hideg vagy még valamennyire jeges állapotban jut a táplálék a hal gyomrába. Gond lehet belőle.
2013. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!