Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Fekete, puha, agyra hasonlító...

Fekete, puha, agyra hasonlító vízi növény, mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Egy patak szélén, sziklára nőve találtam. Puha, belül üreges, össze lehet nyomni. Mindenfelé tekeredik, és összességében úgy néz ki, mint egy fekete agy. Nem nyálkás, az anyaga gumis.

Kíváncsi vagyok, mi lehet ez, már kerestem google-ban, de nem találok semmit róla.


2013. jún. 12. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
fekete szeder leesett a fáról aztán ráragadt a sziklára
2013. jún. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 izomszörp ***** válasza:

Giga szedrek támadása :)


Viccet félretéve, nem láttam még ilyet.

2013. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne már, miért kell ideírni, ha nem tudjátok a választ? :( Még nincs is itt a szederérés ideje... Amúgy biztos, hogy ez vízi növény, a patakparton végig benőtte a sziklákat.
2013. jún. 12. 14:32
 4/6 izomszörp ***** válasza:
Esetleg fekete algára tippelnék még.
2013. jún. 12. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
én is láttam jósvafőn egy patakban amikor osztálykiránduláson voltunk de nem szeder méretű volt és nem lehetett letörölni a szikláról kocsonya állagú volt és víz alatt volt
2013. jún. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi véletlen kitöröltem az üzeneted ezért ide írom

kb 2 hete voltam miért?

2013. jún. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!