Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Milyen színű talaj illik...

Milyen színű talaj illik jobban szép színes guppikhoz?

Figyelt kérdés
inkább fehér vagy fekete talaj??? mert a fekete talaj jobban kiemeli az élénk narancssárgát meg a világos kéket és szerintem az úgy jól is mutatna de valahogy ha elképzelem fehér talajjal sok növénnyel és fehér díszletekkel valahogy az is nagyon tetszik!! mert most olyan barnás kövek vannak benne de azt már nagyon meguntam.... szoval szerintetek melyik lenne szebb??? de ha van esetleg jobb ötletetek akk lécci mondjátok el!! a (normális) válaszokat előre is köszi! :)
2013. jún. 12. 19:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél márvány fekete köveket. pár zöld növényt, esetleg bújtatókat, és hidd el, nagyon jól fog mutatni ! :) Sok sikert!
2013. jún. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 csejani ***** válasza:
Szerintem sötét aljzaton jobban mutatnának. Az kiemeli a halak színét is és a zöld növények is jól mutatnak rajta. Ráadásul a nagyon világos aljzat stresszelheti a halakat is könnyen algásodik és gyorsan meglátszik rajta a mulm is.
2013. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
:) köszönöm szépen!! :) akkor aszthiszem fekete lesz!! most hogy belegondolok tényleg jól fog mutatni hát növény az van már sok szoval abból nincs hiányom!! :)
2013. jún. 12. 19:31
 4/11 anonim ***** válasza:
Ahogy gondolod!:)
2013. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha csak guppi lesz, és nem lesznek aljzat lakók, akkor zúzott bazalt. Az fekete.
2013. jún. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
igen csak guppi van bennt az ancim pár hete sajnos meghalt...... most csak pár csigusz vann benne! :)
2013. jún. 12. 19:47
 7/11 YourDestiny ***** válasza:
Sötét. Pl. fekete márványzúzalék vagy bazaltzúzalék.
2013. jún. 12. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Pendulum92 ***** válasza:
Márványt én nem raknék mert az ugye átalakult mészkő. Nem tudom oldódik-e, én nem kockáztatnék.
2013. jún. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 YourDestiny ***** válasza:
Igaz, viszont a guppi bírja a kemény vizet.
2013. jún. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Pendulum92 ***** válasza:
Mondjuk csapvízzel nem veszélyesek a mészkő dolgok. Meg hát igen, a guppi bírja.
2013. jún. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!