Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Van egy ormányos márnám kb.2...

Van egy ormányos márnám kb.2 és fél éves. Most úgy néz ki a végét járja, de semmi nem látszik rajta csak elment a színe. Nemrég adtam neki uborka héjat, de gondolom nem az ártott meg neki?

Figyelt kérdés
2013. jún. 15. 13:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan hogy kifakult valamelyik halam, fogalmam sincs miért, esetleg napi rutin az aksi körül változott, új hal, új berendezési tárgy, ha valami változott az is okozhatja, de lehet hőfok eltérés is, de étrend is, akármi. Ha eszik, aktív, akkor nem biztos hogy a végét járja.


Lehet mire leírom ezt már normál színe van megint, de majd látod.

2013. jún. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erőtlen lett,felfordult a hasára.inkább szürkés színe lett.a víz felszínre is nehezen tudott felmenni.enni sem evett.délutánra kimúlt-azóta búskomor vagyok.van egy párja.remélem nem lesz depis!
2013. jún. 15. 18:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Sajnálom, akkor tényleg nem zavaró körülmény volt, húú ezt a részét én se szeretem, de nincs mit tenni az elmúlás is az élet vele járója:(
2013. jún. 15. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Láttam vélhetőleg te írtál ki egy új kérdést


http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__halak-akvarisztika__4..


Kóstold meg a csapvized, nem klórosabb az átlagnál?

Mikor cseréltél vizet?

Az árvíz véget lehet több a vízbe a fertőtlenítő, akkor meg nem elég a 24 óra pihentetés.

Nem vettél fél éven belül halat ami megnőtt közben és jobban terheli a vizet.

Azért az a 2,5 év+kereskedés az nem olyan sok talán 3 év, csapvízben is tovább kellene élnie, lágy vízben 7 évig is elél.


Ha gondolod add meg az aksid paramétereit és segíthetek nyomozni, vagy add meg az új kérdésnél oda jó akvarista irt és segítőkész. Liter, szűrés, lágyítás, növények menyisége, vízcsere mértéke gyakorisága. Keveslem a 3 évet. Lehet feltorlódott a nitrátod vagy klóros a csapvíz vagy túl kemény.


(ma tudok csak válaszolni, utána kedden)

2013. jún. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!